ارز دیجیتال دریم ماشین توکن | خرید و فروش ارز دیجیتال DMT | قیمت لحظه‌ای Dream Machine Token

دریم ماشین توکن

DMT - Dream Machine Token
13.373تتر
6.489%

قیمت دریم ماشین توکن

669,987تومان
(6,786)

حجم معاملات دریم ماشین توکن

65,217,624تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
721,490تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
657,011تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دریم ماشین توکن

دریم ماشینز مجموعه‌ای از بازی‌های کریپتویی است و توکن DMT توکن بومی این پلتفرم است. این توکن مخفف Dream Machine Token است و در اکوسیستم این بازی‌ها برای خرید و فروش آیتم‌های درون بازی و پرداخت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پاداش‌های درون بازی و شرط بندی‌ها از طریق این توکن انجام می‌شود. توکنومیک ارز دیجیتال دریم ماشین توکن به شکل زیر است:

  • ۳۰ درصد فروش به صورت عمومی
  • ۲۵ درصد توکن‌های نقدینگی و پاداش استیکینگ
  • ۲۰ درصد آزمایشگاه دریم ماشین
  • ۱۰ درصد صندوق توسعه
  • ۷ درصد ایردراپ ان اف تی
  • ۳ درصد برای لانچ پد

 

خرید دریم ماشین توکن

ارز دیجیتال دریم ماشین توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دریم ماشین توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دریم ماشین توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دریم ماشین توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دریم ماشین توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دریم ماشین توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دریم ماشین توکن

فروش دریم ماشین توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دریم ماشین توکن، مقدار دریم ماشین توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دریم ماشین توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دریم ماشین توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دریم ماشین توکن

خرید و فروش دریم ماشین توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دریم ماشین توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دریم ماشین توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا دریم ماشین توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دریم ماشین توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دریم ماشین توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دریم ماشین توکن

برای ذخیره دریم ماشین توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دریم ماشین توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دریم ماشین توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دریم ماشین توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دریم ماشین توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دریم ماشین توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دریم ماشین توکن

قیمت دریم ماشین توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دریم ماشین توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دریم ماشین توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دریم ماشین توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دریم ماشین توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دریم ماشین توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دریم ماشین توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دریم ماشین توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دریم ماشین توکن دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023