خرید ارز دیجیتال جوی استیک توکن JOY | فروش Drawshop Kingdom Reverse Joystick

جوی استیک توکن

JOY - Drawshop Kingdom Reverse Joystick
0.02298تتر
0.26%

قیمت جوی استیک توکن

1,149تومان
(16,557)

حجم معاملات جوی استیک توکن

152,419,742تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,205تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,148تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره جوی استیک توکن

ارز دیجیتال JOY توکن یک بازی NFT درآمدزا به نام Drawshop Kingdom Reverse است که توسط  یک سازمان خودگردان غیر متمرکز (دائو) مدیریت می‌شود. برای مشارکت در بازی DKR باید حداقل یک آواتار داشته باشید. آواتار یک NFT است که شما را در دنیای بازی نمایندگی می‌کند. در این بازی شما می‌توانید فروشگاه خود را با NFT و پیکسل آرت تزئین کنید و استراتژی خاص خود را برای بازی ایجاد کنید. از طریق بازی رقابتی می‌توانید با NFTها و استراتژی دیگر گیمرها رقابت کنید و در صورت برنده شدن ارز دیجیتال JOY را به دست بیاورید. با استیک و هولد JOY می‌توانید در مدیریت سازمان خودگردان غیر متمرکز Drawshop Kingdom Reverse مشارکت کنید و در مقابل مشارکت خود پاداش بگیرید. این مکانیسم سطح عرضه و تقاضای ارز دیجیتال JOY را کنترل کرده و به حفظ ارزش آن کمک می‌کند. کاربردهای دیگر توکن JOY مینت NFT، کارمزد آپگرید آیتم‌های بازی، کارمزد ایجاد آواتار، کارمزد مشارکت در فستیوال و ... است. ارز دیجیتال JOY توکنی با سقف عرضه ثابت است و حداکثر تعداد آن به یک میلیارد توکن محدود شده است. ارز دیجیتال JOY روی بلاک چین کلایتون (Klay) ساخته شده است.

خرید جوی استیک توکن

ارز دیجیتال جوی استیک توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید جوی استیک توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید جوی استیک توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید جوی استیک توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید جوی استیک توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه جوی استیک توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش جوی استیک توکن

فروش جوی استیک توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش جوی استیک توکن، مقدار جوی استیک توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش جوی استیک توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش جوی استیک توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل جوی استیک توکن

خرید و فروش جوی استیک توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید جوی استیک توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل جوی استیک توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا جوی استیک توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، جوی استیک توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل جوی استیک توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول جوی استیک توکن

برای ذخیره جوی استیک توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از جوی استیک توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری جوی استیک توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی جوی استیک توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری جوی استیک توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه جوی استیک توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت جوی استیک توکن

قیمت جوی استیک توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی جوی استیک توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت جوی استیک توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه جوی استیک توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت جوی استیک توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت جوی استیک توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی جوی استیک توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023