خرید و فروش ارز دیجیتال Dragon Mainland Shards	| قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال DMS

دراگون مین لند شاردز

DMS - Dragon Mainland Shards
0.000066تتر
1.46%

قیمت دراگون مین لند شاردز

3.866808تومان
(20,244)

حجم معاملات دراگون مین لند شاردز

1,146,972,805تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.927918تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.696282تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دراگون مین لند شاردز

دراگون مینلند شاردز یک کالکشن از بازی‌های بلاک چینی است. بازیکنان می‌توانند با مدل‌های مختلفی بازی کنند، به گشت و گذار و جستجو بپردازند، با نفر مقابل خود مبارزه کنند یا به جمع‌آوری کالکشن‌های مختلف بپردازند. دراگون‌ها شخصیت‌های اصلی بازی‌ هستند. کاربران این دراگون‌ها را تربیت می‌کنند یا دراگون‌های تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کنند و با کمک آنها می‌توانند مراحل مختلف بازی را بگذرانند. دراگون‌ها به شکل ان اف تی‌ هستند و ویژگی‌های خاصی دارند که باعث می‌شود ارزش هرکدام با دیگری تفاوت پیدا کند. Dragon Mainland Shards دنیای ان اف تی را با دیفای ترکیب کرده است و امکانات دیفای در این پلتفرم ارائه می‌شود. امکاناتی مانند ماینینگ نقدینگی، سرویس‌های دیفای و .... توکن بومی Dragon Mainland Shards توکن DMS است که کل عرضه آن یک میلیارد عدد است. ۴۵ درصد از آن برای پاداش ماینینگ است، ۱۵ درصد برای فاندیشن، ۲۱ درصد برای تیم، ۱۵ درصد برای فروش و ۴ درصد برای مشاوران اختصاص داده شده است.

خرید دراگون مین لند شاردز

ارز دیجیتال دراگون مین لند شاردز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دراگون مین لند شاردز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دراگون مین لند شاردز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دراگون مین لند شاردز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دراگون مین لند شاردز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دراگون مین لند شاردز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دراگون مین لند شاردز

فروش دراگون مین لند شاردز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دراگون مین لند شاردز، مقدار دراگون مین لند شاردز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دراگون مین لند شاردز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دراگون مین لند شاردز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دراگون مین لند شاردز

خرید و فروش دراگون مین لند شاردز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دراگون مین لند شاردز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دراگون مین لند شاردز به تتر، نیاز نیست که ابتدا دراگون مین لند شاردز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دراگون مین لند شاردز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دراگون مین لند شاردز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دراگون مین لند شاردز

برای ذخیره دراگون مین لند شاردز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دراگون مین لند شاردز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دراگون مین لند شاردز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دراگون مین لند شاردز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دراگون مین لند شاردز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دراگون مین لند شاردز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دراگون مین لند شاردز

قیمت دراگون مین لند شاردز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دراگون مین لند شاردز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دراگون مین لند شاردز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دراگون مین لند شاردز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دراگون مین لند شاردز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دراگون مین لند شاردز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دراگون مین لند شاردز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023