خرید و فروش دورا فکتوری DORA | قیمت ارز دیجیتال Dora Factory

دورا فکتوری

DORA - Dora Factory
0.13063تتر
0.26%

قیمت دورا فکتوری

7,707.17تومان
(24,602)

حجم معاملات دورا فکتوری

880,829,682تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,049.37تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,583.27تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دورا فکتوری

ارز دیجیتال دورایاکی با نماد DORA توکن بومی پلتفرمی به نام دورا فکتوری است که به عنوان زیرساختی برای جنبش جهانی هکرها ساخته شده است. دورا فکتوری قصد دارد با خلق پروتکل‌ها، ‌ابزارها و زیرساخت‌های عام المنفعه‌ به جامعه هکرها و توسعه‌دهندگان متن‌باز کمک کند. از سوی دیگر، Dora Factory پلتفرمی برای ایجاد سازمان‌های خودگردان مستقل (DAO) خواهد بود. پلتفرم دورا فکتوری توسط هولدرهای ارز دیجیتال dora مدیریت می‌شود. علاوه بر این ارز دیجیتال DORA توکن کاربردی خواهد بود که به عنوان سوخت شبکه عمل خواهد کرد. برای مثال، ساخت دائو روی دورا فکتوری نیازمند استیک ۱۰۰ توکن DORA خواهد بود. همچنین، کاربران و هولدرهای ارز دیجیتال dora می‌توانند آن را استخراج و استیک کنند و در مقابل پاداش بگیرند. توسعه‌دهندگان کاربر دورا فکتوری نیز با توکن dora پاداش می‌گیرند. ارز دیجیتال DORA بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و یک توکن تورمی است که محدودیتی برای تعداد توکن‌‌ها نخواهد داشت. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال dora در زمان ورود با بازار در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۰ دلار بود.

خرید دورا فکتوری

ارز دیجیتال دورا فکتوری یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دورا فکتوری به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دورا فکتوری خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دورا فکتوری در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دورا فکتوری خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دورا فکتوری خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دورا فکتوری

فروش دورا فکتوری در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دورا فکتوری، مقدار دورا فکتوری مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دورا فکتوری در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دورا فکتوری در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دورا فکتوری

خرید و فروش دورا فکتوری در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دورا فکتوری خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دورا فکتوری به تتر، نیاز نیست که ابتدا دورا فکتوری خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دورا فکتوری خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دورا فکتوری بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دورا فکتوری

برای ذخیره دورا فکتوری، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دورا فکتوری شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دورا فکتوری مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دورا فکتوری است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دورا فکتوری نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دورا فکتوری خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دورا فکتوری

قیمت دورا فکتوری در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دورا فکتوری تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دورا فکتوری، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دورا فکتوری قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دورا فکتوری و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دورا فکتوری را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دورا فکتوری را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023