خرید ارز دیجیتال DOGGO | فروش و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال دوگو

دوگو

DOGGO - DOGGO
0تتر
1.71%

قیمت دوگو

0.000278تومان
(28,296)

حجم معاملات دوگو

1,609,150,200تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000293تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000262تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوگو

ارز دیجیتال DOGGO میم کوینی است که توسط یک سازمان خودگردان غیر متمرکز به نام ViktorDAO صادر شده است. میم‌کوین‌ها دسته‌ای از ارزهای دیجیتال هستند که معمولا کاربرد مشخصی ندارند اما برخی از آنها مثل دوج کوین (DOGE) با تکیه بر جامعه کاربران خود رشد زیادی را تجربه کرده‌اند و بعدها توانسته‌اند کاربردهایی پیدا کنند. رمز ارز دوگو ادعا می‌کند که برای همه مردم صادر شده است و نه فقط برای دوستان یا تیم سازنده یا سرمایه گذاران ثروتمند. طبق اعلام ویکتودائو، هر کاربری که یک NFT شبکه سولانا (SOL) را هولد کند، ایردراپ ارز دیجیتال doggo را دریافت می‌کند. همچنین کاربران وفادار ویکتور دائو از دریافت‌کنندگان دوگو توکن خواهند بود. هدف اصلی دوگو این است که در پروژه‌های NFT شبکه سولانا مورد استفاده قرار گیرد. پروژه‌هایی که این کار را بکنند ارز دیجیتال doggo را پاداش می‌گیرند. همچنین، هولدرهای دوگو در مورد اینکه سرمایه‌های ویکتوردائو چگونه هزینه شود، تصمیم‌گیری می‌کنند. ارز دیجیتال دوگو DOGGO در ابتدای سال ۲۰۲۳ به بازار عرضه شد، مجموع عرضه آن  ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ است و با استاندارد توکنی سولانا (SPL) ساخته شده است.

خرید دوگو

ارز دیجیتال دوگو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوگو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوگو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوگو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوگو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوگو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوگو

فروش دوگو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوگو، مقدار دوگو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوگو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوگو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوگو

خرید و فروش دوگو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوگو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوگو به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوگو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوگو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوگو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوگو

برای ذخیره دوگو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوگو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوگو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوگو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوگو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوگو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوگو

قیمت دوگو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوگو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوگو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوگو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوگو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوگو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوگو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دوگو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دوگو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023