خرید ارز دیجیتال دوج ایکس | فروش ارز دیجیتال دوج ایکس | قیمت DOGEX

دوج ایکس

DOGEX - DOGEX
0تتر
34.9%

قیمت دوج ایکس

0.000378تومان
(11,365)

حجم معاملات دوج ایکس

79,356,744تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000683تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000189تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوج ایکس

دوج ایکس یک میم کوین ارز دیجیتال است که برای کامیونیتی میم کوین معروف و محبوب دوج کوین به وجود آمده است. این میم کوین دارای یک متاورس است که دوج ایکس ورس نام دارد. توکن بومی آن با نماد DOGEX معامله می‌شود و روی اسمارت چین بایننس قرار دارد. کاربران با استیک کردن این توکن می‌توانند پاداش دریافت کنند. دوج ایکس دارای کالکشن اختصاصی ان اف تی خود است که از متاورس دوج ایکس یونیورس منشعب شده. ۶۰ درصد از توکن‌های دوج ایکس در زمان لانچ ان به فروش رسیده‌اند. ۴ درصد به مارکتینگ و بازاریابی برای توکن اختصاص داده شده است و ۱۵ درصد از توکن‌ها نیز به کاربران به عنوان مشوق داده می‌شود.

خرید دوج ایکس

ارز دیجیتال دوج ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوج ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوج ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوج ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوج ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوج ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوج ایکس

فروش دوج ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوج ایکس، مقدار دوج ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوج ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوج ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوج ایکس

خرید و فروش دوج ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوج ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوج ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوج ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوج ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوج ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوج ایکس

برای ذخیره دوج ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوج ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوج ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوج ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوج ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوج ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوج ایکس

قیمت دوج ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوج ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوج ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوج ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوج ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوج ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوج ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دوج ایکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دوج ایکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023