خرید و فروش ارز دیجیتال Doge Eat Doge | قیمت لحظه‌ای دوج ایت دوج

دوج ایت دوج

OMNOM - Doge Eat Doge
0تتر
1.525%

قیمت دوج ایت دوج

0.000041تومان
(20,001)

حجم معاملات دوج ایت دوج

1,531,349,407تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000042تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000036تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوج ایت دوج

ارز دیجیتال دوج ایت دوج یک میم کوین است که روی بلاک چین دوج چین اجرا می‌شود. این میم کوین دارای محدودیت عرضه است، اما محدودیت عرضه آن مانند میم کوین‌های دیگر بسیار بالاست. براساس سایت این کوین، حدود یک میلیون میلیارد توکن Doge Eat Doge وارد بازار خواهد شد. توکن بومی این میم کوین با نماد OMNOM در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. میم کوین دوج این دوج در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این میم کوین برای انتقام از شیبا اینو به وجود آمده است. شیبا اینو یک میم کوین اتریومی است که برای از بین بردن دوج کوین به وجود آمده بود. همانطور که می دانید، دوج کوین اولین میم کوینی است که برای شوخی به وجود آمد اما خیلی سریع رشد کرد و به محبوبیت زیادی دست یافت. شیبا اینو با ادعای قاتل دوج کوین، سعی کرد این میم کوین را پایین بکشد و خود را جایگزین آن کند و هنوز هم این دو در رقابت هستند. حالا میم کوین دوج ایت دوج سعی دارد قاتل شیبا اینو شود و جایگاه آن را در میان ارزهای دیجیتال تصاحب کند.

خرید دوج ایت دوج

ارز دیجیتال دوج ایت دوج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوج ایت دوج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوج ایت دوج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوج ایت دوج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوج ایت دوج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوج ایت دوج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوج ایت دوج

فروش دوج ایت دوج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوج ایت دوج، مقدار دوج ایت دوج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوج ایت دوج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوج ایت دوج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوج ایت دوج

خرید و فروش دوج ایت دوج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوج ایت دوج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوج ایت دوج به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوج ایت دوج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوج ایت دوج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوج ایت دوج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوج ایت دوج

برای ذخیره دوج ایت دوج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوج ایت دوج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوج ایت دوج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوج ایت دوج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوج ایت دوج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوج ایت دوج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوج ایت دوج

قیمت دوج ایت دوج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوج ایت دوج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوج ایت دوج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوج ایت دوج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوج ایت دوج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوج ایت دوج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوج ایت دوج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دوج ایت دوج

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دوج ایت دوج دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023