فروش آنی ارز دیجیتال DXCT | خرید و قیمت دی‌ان‌ای ایکس کت DNAxCAT

دی ان اِی ایکس کت

DXCT - DNAxCAT
0.02337تتر
1.05%

قیمت دی ان اِی ایکس کت

1,390.515تومان
(26,272)

حجم معاملات دی ان اِی ایکس کت

804,791,585تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,407.77تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,369.69تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دی ان اِی ایکس کت

ارز دیجیتال DXCT توکن کاربردی یک بازی درآمدزای مبتنی بر NFT و متاورس است که روی بلاک چین بایننس اسمارت چین ساخته شده است. دی‌ان‌ای ایکس کت دنیایی برای زندگی و مبارزه گربه‌های مجازی است. بازیکنان این گیم پس از خرید NFT این گربه‌ها، آنها را بزرگ کرده و تکثیر می‌کنند. همچنین، گیمرهای بازی DNAxCAT می‌توانند تیم‌‌هایی متشکل از ۵ گربه تشکیل دهند و در نبردها شرکت کنند. گربه‌ها ویژگی‌هایی مختلفی دارند که با مزایا و معایبی همراه است. می‌توان گربه‌ها را به آیتم‌های NFT مختلفی مثل سلاح‌های‌ مبارزه یا تزئینات ظاهری تجهیز کرد و ارزش آنها را افزایش داد. گربه‌های بازی DNAxCAT را می‌‌توان در بازارهای NFT خرید و فروش کرد. در این بازی دو ارز دیجیتال به نام‌‌های DXCT و SFC وجود دارد. ارز دیجیتال dxct ارز اصلی درون بازی است و برای پرداخت تراکنش‌ها استفاده می‌شود. توکن DXCT به عنوان ارز حاکمیتی نیز استفاده می‌شود و به هولدرها اجازه رای دادن و مشارکت در تصمیمات بازی را می‌دهد. این گیم یک کوین به نام SFC نیز دارد که برای تغذیه گربه‌ها و ارتقا آنها استفاده می‌شود. ارز دیجیتال dxct یک توکن ضد تورمی با سقف عرضه ۱۰۰ میلیون کوین است. قیمت خرید و فروش dxct در زمان ورود به بازار ۰.۷۰ دلار بود.

خرید دی ان اِی ایکس کت

ارز دیجیتال دی ان اِی ایکس کت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دی ان اِی ایکس کت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دی ان اِی ایکس کت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دی ان اِی ایکس کت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دی ان اِی ایکس کت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دی ان اِی ایکس کت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دی ان اِی ایکس کت

فروش دی ان اِی ایکس کت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دی ان اِی ایکس کت، مقدار دی ان اِی ایکس کت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دی ان اِی ایکس کت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دی ان اِی ایکس کت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دی ان اِی ایکس کت

خرید و فروش دی ان اِی ایکس کت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دی ان اِی ایکس کت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دی ان اِی ایکس کت به تتر، نیاز نیست که ابتدا دی ان اِی ایکس کت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دی ان اِی ایکس کت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دی ان اِی ایکس کت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دی ان اِی ایکس کت

برای ذخیره دی ان اِی ایکس کت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دی ان اِی ایکس کت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دی ان اِی ایکس کت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دی ان اِی ایکس کت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دی ان اِی ایکس کت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دی ان اِی ایکس کت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دی ان اِی ایکس کت

قیمت دی ان اِی ایکس کت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دی ان اِی ایکس کت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دی ان اِی ایکس کت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دی ان اِی ایکس کت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دی ان اِی ایکس کت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دی ان اِی ایکس کت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دی ان اِی ایکس کت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023