فروش DNXC | قیمت لحظه‌ای DinoX | خرید ارز دیجیتال دینو ایکس

دینو ایکس

DNXC - DinoX
0.004535تتر
7.18%

قیمت دینو ایکس

289.7865تومان
(22,683)

حجم معاملات دینو ایکس

3,525,858,646تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
331.641تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
287.6139تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دینو ایکس

ارز دیجیتال دینو ایکس توسط گروهی از متخصصین تکنولوژی، گیمینگ و کریپتو به وجود آمده است که به دایناسورها هم علاقه‌مندند. این تیم با توسعه و ایجاد بازی بلاک چینی DinoX قصد دارد یک تجربه از بازی‌های ان اف تی را برای کاربران خود به وجود بیاورد که هم برای بازیکنان و هم برای کالکتورهای ان اف تی جذاب باشد. تیم توسعه دهنده بازی DinoX یک بازی را به وجود آورده‌اند که هم برای کاربران دسکتاپ و هم برای گیمرهای کنسول‌های بازی جذاب باشد. محیط بازی به این شکل است که بازیکنان در جزیره‌های در دنیای DinoX گیر افتاده‌اند و این جزیره‌ها توسط دایناسورها احاطه شده‌اند. بازیکنان می‌توانند این دایناسورها را از آن خود کنند، تربیت کنند و دایناسورهای جدیدی برای خود به وجود بیاورند. با تربیت کردن و ایجاد ارتش دایناسورها‌، می‌توانند با دیگر جزیره‌ها به مبارزه بپردازند و سرزمین‌های تازه‌ای را به قلمرو خود اضافه کنند. توکن بومی این دنیای متاورسی جذاب با نماد DNXC در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۱۶۰ میلیون عددی است و در ماه جولای سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. کاربران می‌توانند تخم دایناسورها را در بازی پیدا کنند که به Dino eggs معروف‌اند و با استیک کردن آنها سود به دست بیاورند.

خرید دینو ایکس

ارز دیجیتال دینو ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دینو ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دینو ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دینو ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دینو ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دینو ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دینو ایکس

فروش دینو ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دینو ایکس، مقدار دینو ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دینو ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دینو ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دینو ایکس

خرید و فروش دینو ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دینو ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دینو ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دینو ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دینو ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دینو ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دینو ایکس

برای ذخیره دینو ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دینو ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دینو ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دینو ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دینو ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دینو ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دینو ایکس

قیمت دینو ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دینو ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دینو ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دینو ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دینو ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دینو ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دینو ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دینو ایکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دینو ایکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023