فروش و خرید ارز دیجیتالDEFIT | قیمت لحظه‌ای دیجیتال فیتنس Digital Fitness

دیجیتال فیتنس

DEFIT - Digital Fitness
0.0628تتر
1.192%

قیمت خرید دیجیتال فیتنس

قیمت فروش دیجیتال فیتنس

3,259.32تومان
3,227.92تومان
(4,455)

حجم معاملات دیجیتال فیتنس

11,255,983تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,633تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,220.914تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیجیتال فیتنس

DEFIT با نماد DEFIT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید دیجیتال فیتنس

ارز دیجیتال دیجیتال فیتنس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیجیتال فیتنس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیجیتال فیتنس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیجیتال فیتنس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیجیتال فیتنس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیجیتال فیتنس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیجیتال فیتنس

فروش دیجیتال فیتنس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیجیتال فیتنس، مقدار دیجیتال فیتنس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیجیتال فیتنس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیجیتال فیتنس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیجیتال فیتنس

خرید و فروش دیجیتال فیتنس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیجیتال فیتنس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیجیتال فیتنس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیجیتال فیتنس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیجیتال فیتنس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیجیتال فیتنس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیجیتال فیتنس

برای ذخیره دیجیتال فیتنس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیجیتال فیتنس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیجیتال فیتنس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیجیتال فیتنس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیجیتال فیتنس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیجیتال فیتنس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیجیتال فیتنس

قیمت دیجیتال فیتنس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیجیتال فیتنس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیجیتال فیتنس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیجیتال فیتنس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیجیتال فیتنس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیجیتال فیتنس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیجیتال فیتنس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023