قیمت روز و خرید آسان DFI | فروش سریع ارز دیجیتال دیفای استارتر Dfistarter

دیفای استارتر

DFI - Dfistarter
0.0646تتر
3.29%

قیمت دیفای استارتر

4,127.94تومان
(23,935)

حجم معاملات دیفای استارتر

1,274,046,199تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,326.03تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,083.21تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیفای استارتر

ارز دیجیتال DFI توکن بومی یک بریج (پل) به نام DfiStarter است که برای انتقال دارایی‌ها بین بلاک چین‌‌ها استفاده می‌شود. دیفای استارتر با ارائه خدماتی مثل تامین سرمایه جمعی، بازاریابی، بازارساز خودکار و خدمات پشتیبانی تکنولوژیک به یک تسهیل‌کننده راه‌اندازی پروژه روی اکوسیستم دیفینتی  یا اینترنت کامپیوتر (ICP) تبدیل شده است. در واقع دیفای استارتر با فراهم کردن تمام ابزارهای لازم برای موفقیت پروژه‌ها، محیطی ایده‌آل برای تضمین سرمایه‌گذاری در اکوسیستم این بلاک چین ایجاد می‌کند. دیفای استارتر از یک مدل اقتصادی با دو نوع توکن استفاده می‌کند: ارز دیجیتال DFI به عنوان توکن حاکمیتی شبکه عمل می‌کند و ارز دیجیتال DFA برای تامین سرمایه پروژه‌‌ها استفاده می‌شود. توکن dfi قلب پروژه دیفای استارتر است. این رمز ارز صدای جامعه کاربران است و به شنیده شدن این صدا توسط دیگران نیز کمک می‌کند. هولدرهای ارز دیجیتال DFI می‌توانند در مورد بخش‌‌های مختلف اکوسیستم و هر گونه طرح پیشنهادی جدیدی رای بدهند. ارز دیجیتال dfa ابزاری برای دسترسی به استخرها است. وقتی با استیک ارز دیجیتال DFI توانستید توکن DFA را به دست آورید، می‌توانید در رویدادهای عرضه اولیه صرافی غیر متمرکز (IDO) که روی دیفای استارتر برگزار می‌شود،‌ مشارکت کنید. ارز دیجیتال dfi بر اساس استاندارد BEP20 ساخته شده و یک توکن ضد تورمی است که سقف عرضه خود را به ۱۰۰ میلیون توکن محدود کرده است.

 

خرید دیفای استارتر

ارز دیجیتال دیفای استارتر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیفای استارتر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیفای استارتر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیفای استارتر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیفای استارتر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیفای استارتر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیفای استارتر

فروش دیفای استارتر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیفای استارتر، مقدار دیفای استارتر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیفای استارتر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیفای استارتر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیفای استارتر

خرید و فروش دیفای استارتر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیفای استارتر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیفای استارتر به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیفای استارتر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیفای استارتر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیفای استارتر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیفای استارتر

برای ذخیره دیفای استارتر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیفای استارتر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیفای استارتر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیفای استارتر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیفای استارتر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیفای استارتر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیفای استارتر

قیمت دیفای استارتر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیفای استارتر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیفای استارتر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیفای استارتر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیفای استارتر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیفای استارتر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیفای استارتر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دیفای استارتر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دیفای استارتر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023