خرید دیپین دائو DEPINDAO | فروش ارز دیجیتال DEPINDAO به همراه قیمت لحظه‌ای

دیپین دائو

DEPINDAO - DePIN DAO
0.00091تتر
21.1%

قیمت دیپین دائو

52.8032تومان
(8,425)

حجم معاملات دیپین دائو

15,682,122تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
66.9262تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
52.8032تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیپین دائو

DePIN DAO به عنوان بزرگترین مرکز داده‌های بزرگ (Big Data) مبتنی بر Solana، داده‌های مختلف کاربران را ادغام می‌کند. این پلتفرم عادات رفتاری و نقشه‌های مصرف کاربران را پس از پردازش داده‌های بزرگ تحلیل می‌کند و این اطلاعات را در اختیار ارائه‌دهندگان خدمات برنامه‌های کاربردی وب2 و وب3 قرار می‌دهد.

  • ادغام داده‌ها بر پایه Solana: با استفاده از بلاک‌چین Solana، DePIN DAO داده‌های کاربران را با سرعت و کارایی بالا جمع‌آوری و ادغام می‌کند، بهره‌گیری از قابلیت‌های این بلاک‌چین به افزایش سرعت و کارایی پردازش داده‌ها کمک می‌کند.

  • تحلیل رفتار کاربران: این پلتفرم تحلیل‌های پیچیده‌ای بر روی داده‌های جمع‌آوری‌شده انجام می‌دهد تا عادات رفتاری و الگوهای مصرف کاربران را شناسایی کند، که می‌تواند به فهم بهتر رفتار کاربران و بهبود تجربه کاربری کمک کند.

  • خدمات به وب2 و وب3: DePIN DAO اطلاعات تحلیل‌شده را در اختیار ارائه‌دهندگان خدمات وب2 (اینترنت سنتی) و وب3 (بلاک‌چین و فناوری‌های غیرمتمرکز) قرار می‌دهد، که می‌تواند به آن‌ها در ارائه خدمات موثرتر و هدفمندتر کمک کند.

  • مرکز داده‌های بزرگ مبتنی بر بلاک‌چین: به عنوان یک مرکز داده‌های بزرگ مبتنی بر بلاک‌چین، DePIN DAO از فناوری‌های نوین برای جمع‌آوری، پردازش و تحلیل داده‌ها در مقیاس بزرگ استفاده می‌کند.

در مجموع، DePIN DAO به عنوان یک ابتکار نوآورانه در حوزه داده‌های بزرگ، به دنبال ادغام داده‌های کاربران، تحلیل رفتارهای آن‌ها و ارائه اطلاعات ارزشمند به ارائه‌دهندگان خدمات در عرصه‌های وب2 و وب3 است، با هدف بهبود خدمات و تجربه کاربری.

خرید دیپین دائو

ارز دیجیتال دیپین دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیپین دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیپین دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیپین دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیپین دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیپین دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیپین دائو

فروش دیپین دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیپین دائو، مقدار دیپین دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیپین دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیپین دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیپین دائو

خرید و فروش دیپین دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیپین دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیپین دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیپین دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیپین دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیپین دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیپین دائو

برای ذخیره دیپین دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیپین دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیپین دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیپین دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیپین دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیپین دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیپین دائو

قیمت دیپین دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیپین دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیپین دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیپین دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیپین دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیپین دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیپین دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023