خرید ارز دیجیتال Deadfellaz | فروش ارز دیجیتال دد فلاز | قیمت لحظه‌ای NDF

دد فلاز

NDF - Deadfellaz
0.000948تتر
0%

قیمت دد فلاز

55.9497تومان
(24,254)

حجم معاملات دد فلاز

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55.9497تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55.9497تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دد فلاز

در ماه آگوست سال ۲۰۲۱ یک کالکشن ان اف تی با تم زامبی متولد شد که ددفلاز نام داشت. این کالکشن تازه روی بلاک چین اتریوم مینت شد و به یکی از جذاب‌ترین پروژه‌های ان اف تی در دنیای بلاک چین تبدیل شد. کالکشن ان اف تی ددفلاز دارای ۹۹۹۹ ان اف تی با تم زامبی است که برای دوستداران این ژانر به وجود آمده‌اند و کاربران می‌توانند از آنها به عنوان آواتار خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف استفاده کنند. هر کدام از این ان اف تی‌ها از ترکیب ۳۰۰ ویژگی به وجود آمده‌اند و این ویژگی‌ها و تعداد آنها کمیابی یا خاص بودن ان اف تی‌ها را مشخص می‌کند. پروژه ان اف تی Deadfellaz توانسته بیش از ۳۱ هزار معامله در بازار ان اف تی اوپن سی داشته باشد و بیش از ۸۰ میلیون دلار درآمد برای کاربران خود در پی داشته باشد. توکن NDEADFELLAZ توکن بومی این کالکشن است که برای دارندگان آن ایردراپ شده و مزایای زیادی را برای هولدرهای خود در پی دارد.

خرید دد فلاز

ارز دیجیتال دد فلاز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دد فلاز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دد فلاز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دد فلاز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دد فلاز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دد فلاز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دد فلاز

فروش دد فلاز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دد فلاز، مقدار دد فلاز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دد فلاز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دد فلاز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دد فلاز

خرید و فروش دد فلاز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دد فلاز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دد فلاز به تتر، نیاز نیست که ابتدا دد فلاز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دد فلاز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دد فلاز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دد فلاز

برای ذخیره دد فلاز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دد فلاز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دد فلاز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دد فلاز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دد فلاز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دد فلاز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دد فلاز

قیمت دد فلاز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دد فلاز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دد فلاز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دد فلاز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دد فلاز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دد فلاز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دد فلاز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023