خرید ارز دیجیتال کریپتو تانکس | فروش Crypto Tanks | قیمت لحظه‌ای 	TANK

کریپتو تانکس

TANK - Crypto Tanks
0.002094تتر
18.305%

قیمت کریپتو تانکس

104.2812تومان
(15,657)

حجم معاملات کریپتو تانکس

374,579,684تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
116.5818تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
79.9788تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتو تانکس

ارز دیجیتال TANK توکن بومی یک بازی بلاک چینی به نام CryptoTanks است که بر اساس بازی Battle City ساخته شده است. اما کریپتو تنکس فقط یک کپی از بتل سیتی نیست، زیرا ویژگی‌های جدید متعددی دارد که آن را بسیار پیچیده‌تر از بتل سیتی می‌کند. گیم  CryptoTanks شامل مکان‌های جدید، ماموریت‌ها، تانک‌ها، حالت‌های نبرد و همچنین اکوسیستم خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای) و NFT است. بازی کریپتو تانکس به بازیکن‌ها اجازه می‌دهد تا هم از نوستالژی گذشته لذت ببرند و هم فناوری قدرتمند دنیای رمزنگاری، یعنی DEFI و NFT را تجربه کنند و با ارتقاء تانک‌های NFT خود کسب درآمد کنند. هر تانک را می‌توان بسته به نتایج نبرد ارتقا داد و در نتیجه قابلیت‌ها و رتبه آن را افزایش داد. این بازی شامل سه دسته تانک‌ است: رایج، کمیاب و افسانه‌ای. از ارز دیجیتال tank برای خرید تانک‌ها استفاده می‌شود. ارتقا تانک‌ها نیز با پرداخت ارز دیجیتال تانک امکان‌پذیر می‌شود. علاوه بر این، توکن کریپتو تنکس tank برای پاداش دادن به بازیکنان در یک سری نبردها نیز استقاده می‌شود. مجموع عرضه ارز دیجیتال کریپتو تنکس ۱۰۰ میلیون توکن است و با یک مکانیسم توکن سوزی مجموع عرضه آن به مرور کاهش خواهد یافت. ارز دیجیتال  tankدر اواخر سال ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۱۱ دلار وارد بازار رمزارزها شد.

خرید کریپتو تانکس

ارز دیجیتال کریپتو تانکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتو تانکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتو تانکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتو تانکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتو تانکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتو تانکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتو تانکس

فروش کریپتو تانکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتو تانکس، مقدار کریپتو تانکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتو تانکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتو تانکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتو تانکس

خرید و فروش کریپتو تانکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتو تانکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتو تانکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتو تانکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتو تانکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتو تانکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتو تانکس

برای ذخیره کریپتو تانکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتو تانکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتو تانکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتو تانکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتو تانکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتو تانکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتو تانکس

قیمت کریپتو تانکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتو تانکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتو تانکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتو تانکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتو تانکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتو تانکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتو تانکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023