خرید ارز دیجیتال کریپتو رنجرز | فروش ارز دیجیتال Crypto Rangers | قیمت لحظه‌ای CR

کریپتو رنجرز

CR - Crypto Rangers
0.000122تتر
1.83%

قیمت کریپتو رنجرز

6.13224تومان
(6,639)

حجم معاملات کریپتو رنجرز

542,349,777تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.22743تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.012تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتو رنجرز

کریپتو رنجرز یک میم کوین غیرمتمرکز است که با هدف محافظت از دنیای مالی دیجیتالی ایجاد شده است. این میم کوین ماموریت خود را مقابله در برابر کلاهبرداری‌ها و خرابکاری‌های دنیای ارزهای دیجیتال دانسته و می‌خواهد به کاربران کمک کند تا به صورتی امن و قابل اطمینان در دنیای ارزهای دیجیتال جستجو و کاوش کنند. کامیونیتی بزرگی از سرمایه‌گذاران و طرفداران این میم کوین را همراهی می‌کنند. میم کوین Crypto Rangers با نماد CR  در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ وارد بازار شده است. ۲۰ درصد از کل عرضه این توکن به صرافی‌های غیرمتمرکز اختصاص دارد، ۵ درصد به مارکتینگ و ۷۵ درصد نیز برای صرافی‌های متمرکز ذخیره شده است.

خرید کریپتو رنجرز

ارز دیجیتال کریپتو رنجرز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتو رنجرز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتو رنجرز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتو رنجرز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتو رنجرز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتو رنجرز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتو رنجرز

فروش کریپتو رنجرز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتو رنجرز، مقدار کریپتو رنجرز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتو رنجرز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتو رنجرز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتو رنجرز

خرید و فروش کریپتو رنجرز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتو رنجرز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتو رنجرز به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتو رنجرز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتو رنجرز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتو رنجرز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتو رنجرز

برای ذخیره کریپتو رنجرز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتو رنجرز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتو رنجرز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتو رنجرز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتو رنجرز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتو رنجرز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتو رنجرز

قیمت کریپتو رنجرز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتو رنجرز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتو رنجرز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتو رنجرز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتو رنجرز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتو رنجرز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتو رنجرز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کریپتو رنجرز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کریپتو رنجرز دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023