خرید ارز دیجیتال کریپتو آرت ای آی CART | فروش Crypto Art Ai

کریپتو آرت ای آی

CART - Crypto Art Ai
0.006053تتر
0.41%

قیمت کریپتو آرت ای آی

351.074تومان
(27,901)

حجم معاملات کریپتو آرت ای آی

637,137,774تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
365.806تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
348تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتو آرت ای آی

ارز دیجیتال CART توکن بومی پلتفرم CryptoArt.Ai است که بزرگترین بازار خرید و فروش آثار هنری رمزنگاری شده در آسیا است. کریپتو آرت ای آی به همه کاربران اجازه می‌دهد آثار خود را به NFT تبدیل کرده و نمایش دهند یا مالکیت NFTهای عرضه شده در بازار را به دست بیاورند. در پلتفرم کریپتو آرت، کاربران می‌توانند مستقیما قیمتی را به سازنده NFT پیشنهاد دهند و هنرمندان می‌توانند به طور مستقل مدل فروش را یا قیمت‌گذاری آثار خود را تعیین کنند. کریپتو آرت.آی استانداردهای سختی را برای هنرمندان بالقوه خود دارد: هنرمندان سازنده NFT باید درخواست خود را به شورای مربوطه ارسال کرده و تنها خود هنرمند سازنده NFTها می‌تواند آثار خود را لیست کند. بازار کریپتو آرت.آی قصد دارد در آینده موسیقی، فیلم‌، عکس‌ و آثار دیگر را همراه با خدماتی مثل پاداش‌ حراج، خدمات DeFi + NFT، سازمان خودگردان و... ارائه دهد. ارز دیجیتال کارت CART ارز کاربردی کریپتو آرت است اما نقش حاکمیتی نیز دارد. کاربران ارز دیجیتال cart را در پلتفرم قفل می‌کنند و NFTها را بر اساس مدت و مقدار استیک خود به دست می‌آورند. بخشی از درآمد کریپتو آرت صرف بازخرید و سوزاندن ارز دیجیتال کارت cart می‌شود که آن را به یک ارز ضد تورمی تبدیل می‌کند. مجموع عرضه کارت در زمان راه‌اندازی ۱۰۰ میلیون توکن بود.

خرید کریپتو آرت ای آی

ارز دیجیتال کریپتو آرت ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتو آرت ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتو آرت ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتو آرت ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتو آرت ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتو آرت ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتو آرت ای آی

فروش کریپتو آرت ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتو آرت ای آی، مقدار کریپتو آرت ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتو آرت ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتو آرت ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتو آرت ای آی

خرید و فروش کریپتو آرت ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتو آرت ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتو آرت ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتو آرت ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتو آرت ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتو آرت ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتو آرت ای آی

برای ذخیره کریپتو آرت ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتو آرت ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتو آرت ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتو آرت ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتو آرت ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتو آرت ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتو آرت ای آی

قیمت کریپتو آرت ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتو آرت ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتو آرت ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتو آرت ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتو آرت ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتو آرت ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتو آرت ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023