خرید ارز دیجیتال Crafting Finance | فروش ارز دیجیتال کرفتینگ فایننس

کرفتینگ فایننس

CRF - Crafting Finance
0.001239تتر
11.47%

قیمت کرفتینگ فایننس

69.60932تومان
(24,584)

حجم معاملات کرفتینگ فایننس

515,586,263تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
79.2139تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
62.51688تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کرفتینگ فایننس

کرفتینگ فایننس یک پروتکل دارایی‌های سنتتیک است که روی بلاک چین پولکادات قرار دارد. در پلتفرم Crafting Finance می‌توان به صورت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال را معامله کرد. این پلتفرم از توکن‌های مختلفی به عنوان وثیقه پشتیبانی می‌کند و شبکه‌هایی مانند پولکادات، کوساما، بیت کوین و اتریوم را در بر می‌گیرد. علاوه بر ارزهای دیجیتال، دارایی‌های سنتی دیگر مانند طلا، سهام، اوراق قرضه، طلا و انواع دیگر دارایی‌ها می‌توانند از طریق قراردادهای هوشمند و اوراکل‌ها روی بلاک چین Crafting Finance معامله شوند. کاربران می‌توانند با وثیقه‌گذاری ارزهای دیجیتال، دارایی‌های خارجی را مانند دلار آمریکا معامله کنند. همچنین می‌توان دارایی‌های مختلف را به هم تبدیل کرد و از امکانات مختلف تریدینگ مانند خرید و فروش استقراضی استفاده کرد. توکن‌هایی که از طریق وثیقه‌گذاری در پلتفرم تریدینگ کرفتینگ فایننس مینت می‌شوند، می‌توانند در کل شبکه مورد معامله قرار بگیرند . این مدل تریدینگ با وثیقه‌گذاری مشکل نقدینگی در صرافی غیرمتمرکز را نیز از بین برده است. توکن ارز دیجیتال Crafting Finance با نماد CRF در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای سقف عرضه ۲ میلیارد عددی است. این توکن در پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن در حدود ۰.۰۷۱ دلار بوده است.

خرید کرفتینگ فایننس

ارز دیجیتال کرفتینگ فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کرفتینگ فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کرفتینگ فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کرفتینگ فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کرفتینگ فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کرفتینگ فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کرفتینگ فایننس

فروش کرفتینگ فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کرفتینگ فایننس، مقدار کرفتینگ فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کرفتینگ فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کرفتینگ فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کرفتینگ فایننس

خرید و فروش کرفتینگ فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کرفتینگ فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کرفتینگ فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کرفتینگ فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کرفتینگ فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کرفتینگ فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کرفتینگ فایننس

برای ذخیره کرفتینگ فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کرفتینگ فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کرفتینگ فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کرفتینگ فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کرفتینگ فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کرفتینگ فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کرفتینگ فایننس

قیمت کرفتینگ فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کرفتینگ فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کرفتینگ فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کرفتینگ فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کرفتینگ فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کرفتینگ فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کرفتینگ فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023