خرید ارز دیجیتال Covenant | فروش ارز دیجیتال کاوننت | قیمت لحظه‌ای COVN

کاوننت

COVN - Covenant
0.376تتر
7.617%

قیمت خرید کاوننت

قیمت فروش کاوننت

19,589تومان
19,401تومان
(4,838)

حجم معاملات کاوننت

9,882,641,183تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
21,777تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18,089تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کاوننت

COVN با نماد COVN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید کاوننت

ارز دیجیتال کاوننت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کاوننت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کاوننت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کاوننت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کاوننت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کاوننت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کاوننت

فروش کاوننت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کاوننت، مقدار کاوننت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کاوننت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کاوننت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کاوننت

خرید و فروش کاوننت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کاوننت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کاوننت به تتر، نیاز نیست که ابتدا کاوننت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کاوننت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کاوننت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کاوننت

برای ذخیره کاوننت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کاوننت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کاوننت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کاوننت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کاوننت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کاوننت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کاوننت

قیمت کاوننت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کاوننت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کاوننت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کاوننت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کاوننت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کاوننت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کاوننت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023