خرید ارز دیجیتال Corra Finance | فروش ارز دیجیتال کورا فایننس

کورا فایننس

CORA - Corra Finance
0تتر
0%

قیمت خرید کورا فایننس

قیمت فروش کورا فایننس

0تومان
0تومان
(4,942)

حجم معاملات کورا فایننس

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کورا فایننس

کورا فایننس یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد است که به کاربران خود امکان می‌دهد تا ان اف تی‌های مختلفی را تولید و داد وستد کنند. پلتفرم ارز دیجیتال Corra.Finance قصد دارد محصولات حوزه دیفای را وارد دنیای بازی کند و از طریق ان اف تی‌ها، میزان درآمد و سود آنها را افزایش دهد. هدف از این پلتفرم اجرای راه‌های تازه‌ای برای کسب درآمد است و افزایش مقبولیت دیفای و امورمالی غیرمتمرکز نزد کاربران است. Corra.Finance امکان پولی کردن و کسب درآمد از محتوای دیجیتال را از طریق ان اف تی‌ها فراهم می‌آورد. به جای به دست آوردن لایک در شبکه‌های اجتماعی، کاربران می‌توانند محتوای دیجیتالی و عکس‌های خود را به هواداران خود بفروشند. هر فردی می‌تواند محصولات ان اف تی را بسازد، آن‌ها را به حراجی بگذارد و ایده‌های خود را به پول تبدیل کند. پلتفرم Corra.Finance قصد دارد استفاده از ان اف تی‌ها را به فرای بازی و هنرهای دیجیتالی ببرد. این پلتفرم دسته‌بندی‌های جدیدی را به محصولات ان اف تی اضافه می‌کند از جمله دیفای، محتوای دیجیتالی، شبکه‌های اجتماعی و غیرانتفاعی. کاربران می‌توانند محصولات تازه‌ای بسازند و لیست کنند بدون اینکه کارمزدی برای محصولات خود بپردازند. توکن کورا فایننس با نماد CORA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید کورا فایننس

ارز دیجیتال کورا فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کورا فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کورا فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کورا فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کورا فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کورا فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کورا فایننس

فروش کورا فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کورا فایننس، مقدار کورا فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کورا فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کورا فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کورا فایننس

خرید و فروش کورا فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کورا فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کورا فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کورا فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کورا فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کورا فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کورا فایننس

برای ذخیره کورا فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کورا فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کورا فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کورا فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کورا فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کورا فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کورا فایننس

قیمت کورا فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کورا فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کورا فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کورا فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کورا فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کورا فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کورا فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023