خرید کانفلاکس نتورک | فروش ارز دیجیتال Conflux Netwok | قیمت CFX

کانفلاکس نتورک

CFX - Conflux Network
0.2204تتر
2.04%

قیمت کانفلاکس نتورک

12,452تومان
(27,038)

حجم معاملات کانفلاکس نتورک

163,418,693,663تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12,785تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12,079تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کانفلاکس نتورک

کانفلاکس نتورک (Conflux Network) یک بلاک چین عمومی و پرسرعت برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، امورمالی غیرمتمرکز (دیفای) و وب 3 است. این ارز دیجیتال با نماد CFX در بازار معامله می‌شود و توسط یکی از برندگان جایزه تورینگ (مهم‌ترین جایزه در حوزه علوم کامپیوتر که به نوبل کامپیوتر معروف است) پایه‌گذاری شده‌است. کانفلاکس نتورک سعی دارد تا معضل سه گانه بلاک چین‌ها را از طریق یک مکانیزم اجماع جدید حل کند. این مکانیزم اجماع که Tree-Graph نام دارد، امنیت، مقیاس‌پذیری و غیرمتمرکز بودن را برای شبکه کانفلاکس نتورک به ارمغان می‌آورد. تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک از محققان برجسته، دانشمندان و بزرگان کسب و کار تشکیل شده که هر کدام در دانشگاه‌های بزرگی و در رشته‌های متفاوتی مانند علوم کامپیوتر، رمزنگاری، اقتصاد، امور مالی و ... تحصیل کرده‌اند. این مساله یکی از عوامل بنیادی مهم برای ارزش داشتن ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک در بازار ارزهای دیجیتال است.

ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک Conflux Network

 

کانفلاکس نتورک CFX، یک اکوسیستم دیفای پیشرفته است که می‌خواهد همکاری‌های چندزنجیره‌ای و میان بلاک چین‌های مختلف را افزایش دهد. این ارز دیجیتال و بلاک چین آن، تنها بلاک چینی است که در حال حاضر در آسیا و در چین به صورت قانونی اجرا می‌شود. یکی از ابداعات مهم این ارز دیجیتال، مکانیزم اجماع آن است که از ترکیب مکانیزم اثبات کار و Tree-Graph به وجود آمده‌است. این مکانیزم اجماع تازه به کانفلاکس نتورک کمک کرده تا بر مهم ترین مشکلات حوزه ارزهای دیجیتال فائق آید. یکی از مهم ترین این مشکلات، پرداخت کارمزد بالا برای انتقال دارایی‌ها میان بلاک چین‌های مختلف و مشکل تعامل‌پذیری میان بلاک چین‌هاست. کانفلاکس نتورک یک شبکه مولتی چین یا چند زنجیره‌ای واقعی را به وجود آورده‌است و کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را در میان بلاک چین‌های مهمی مانند اسمارت چین بایننس، اتریوم و ... جا به جا کنند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک CFX

 

ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک با نماد CFX در ماه نوامبر سال 2020 با قیمت 0.08 دلار وارد بازار شد. کانفلاکس در ابتدای ورود به بازار در یک روند رو به بالا و صعودی قرار گرفت و در پایان ماه مارس سال 2021، بالاترین قیمت خود را در 1.5 دلار تجربه کرد. با رسیدن به قله قیمتی، کانفلاکس نتورک در یک روند نزولی قرار گرفت که تا رسیدن به کف قیمتی در پایان سال 2022 و قیمت 0.02 دلار ادامه یافت. از ابتدای سال 2023، کانفلاکس نتورک توانست خود را ریکاوری کند و تا پایان ماه فوریه 2023 به قیمت 0.33 دلاری برسد.  

خرید کانفلاکس نتورک

ارز دیجیتال کانفلاکس نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کانفلاکس نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کانفلاکس نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کانفلاکس نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کانفلاکس نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کانفلاکس نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کانفلاکس نتورک

فروش کانفلاکس نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کانفلاکس نتورک، مقدار کانفلاکس نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کانفلاکس نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کانفلاکس نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کانفلاکس نتورک

خرید و فروش کانفلاکس نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کانفلاکس نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کانفلاکس نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا کانفلاکس نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کانفلاکس نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کانفلاکس نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کانفلاکس نتورک

برای ذخیره کانفلاکس نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کانفلاکس نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کانفلاکس نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کانفلاکس نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کانفلاکس نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کانفلاکس نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کانفلاکس نتورک

قیمت کانفلاکس نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کانفلاکس نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کانفلاکس نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کانفلاکس نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کانفلاکس نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کانفلاکس نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کانفلاکس نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

از کجا CFX بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، CFX بخرید.

رمز ارزهای مشابه کانفلاکس نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کانفلاکس نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023