فروش و خرید سریع و آسان CLY | قیمت لحظه‌ای کلونی ارز دیجیتال Colony

کلونی

CLY - Colony
0.04918تتر
0.506%

قیمت خرید کلونی

قیمت فروش کلونی

2,463.918تومان
2,439.328تومان
(11,894)

حجم معاملات کلونی

51,949,666تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,491.473تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,432.856تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کلونی

ارز دیجیتال Colony یک شتاب‌دهنده اکوسیستم آوالانچ و جامعه محور است که با توکن CLY کلنی پشتیبانی می‌شود.

به زبان ساده، کلنی:

  • بودجه اولیه را برای پروژه‌های ساخته شده آوالانچ فراهم می‌کند
  • نقدینگی را برای پروتکل های Avalanche DeFi موجود فراهم می‌کند
  • توکن‌های آوالانچ (AVAX) و زیرشبکه‌های آتی را خرید و فروش و استیک می‌کند
  • پروژه های انتخابی آوالانچ را برای تشکیل یک شاخص خریداری می‌کند

دارندگان توکن CLY چه چیزهایی دریافت می‌کنند؟

  • حاکمیت کامل - تعیین توزیع و تخصیص بودجه
  • پاداش آوالانچی
  •  جوایز ارائه دهنده نقدینگی
  • توکن‌های ایردراپی از پروژه‌هایی که توسط کلنی حمایت مالی شدند

Colony will invest in new projects building on Avalanche, financing their growth and fostering their development.

کلنی در پروژه‌هایی که روی آوالانچ ایجاد می‌شوند، سرمایه گذاری می‌کند و بودجه‌ای برای رشد و توسعه آن در نظر می‌گیرد.

خرید کلونی

ارز دیجیتال کلونی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کلونی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کلونی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کلونی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کلونی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کلونی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کلونی

فروش کلونی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کلونی، مقدار کلونی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کلونی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کلونی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کلونی

خرید و فروش کلونی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کلونی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کلونی به تتر، نیاز نیست که ابتدا کلونی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کلونی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کلونی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کلونی

برای ذخیره کلونی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کلونی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کلونی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کلونی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کلونی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کلونی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کلونی

قیمت کلونی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کلونی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کلونی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کلونی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کلونی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کلونی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کلونی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023