خرید ارز دیجیتال CoinGhost | فروش رمز ارز کوین گوست

کوین گوست

COGO - CoinGhost
0.00003تتر
45.445%

قیمت کوین گوست

1.74تومان
(27,840)

حجم معاملات کوین گوست

31,511,272تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.18942تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.39722تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کوین گوست

ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین در حال تبدیل شدن به تکنولوژی اصلی در مرحله چهارم انقلاب صنعتی است. با این حال هنوز پورتال بلاک چینی حرفه‌ای برای انتشار اطلاعات وجود ندارد و پلتفرم‌های موجود، اطلاعات موثقی را در اختیار کاربران خود قرار نمی دهند. پلتفرم کوین گوست قصد دارد به یک پورتال بلاک چینی تخصصی تبدیل شود که مشکلات دیگر بلاک چین‌ها را در این خصوص از میان برمی‌دارد و قابل اعتماد است. پلتفرم‌های بزرگ وب ۲ مانند گوگل توانسته‌اند با فراهم کردن سرویس‌های مختلفی برای کاربران خود رشد و توسعه زیادی پیدا کنند. پلتفرم CoinGhost نیز می‌خواهد به یکی از بزرگترین پورتال‌ها در صنعت بلاک چین تبدیل شود و سرویس‌های مختلف خبری، سرویس‌های خرید محصولات و بازی را به کاربران خود ارائه کند. در دوره کنونی که اطلاعات و اخبار غلط در سراسر دنیا به راحتی جریان پیدا می‌کند، پلتفرم ارز دیجیتال CoinGhost اطلاعات درست و معتبری را فراهم می‌کند و در زبان‌های مختلف منتشر می‌سازد. در این پلتفرم همچنین کاربران می‌توانند با هم تعامل داشته باشند و اطلاعات را به اشتراک بگذارند. توکن بومی این پلتفرم با نام GST در بازار معامله می‌شود. کاربران پلتفرم CoinGhost با شرکت در آن و تولید محتوای مناسب این توکن را پاداش خواهند گرفت.

خرید کوین گوست

ارز دیجیتال کوین گوست یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کوین گوست به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کوین گوست خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کوین گوست در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کوین گوست خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کوین گوست خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کوین گوست

فروش کوین گوست در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کوین گوست، مقدار کوین گوست مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کوین گوست در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کوین گوست در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کوین گوست

خرید و فروش کوین گوست در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کوین گوست خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کوین گوست به تتر، نیاز نیست که ابتدا کوین گوست خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کوین گوست خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کوین گوست بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کوین گوست

برای ذخیره کوین گوست، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کوین گوست شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کوین گوست مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کوین گوست است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کوین گوست نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کوین گوست خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کوین گوست

قیمت کوین گوست در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کوین گوست تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کوین گوست، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کوین گوست قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کوین گوست و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کوین گوست را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کوین گوست را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023