خرید کلش آف لیلیپوت | فروش ارز دیجیتال COL | قیمت لحظه‌ای Clash of Lilliput

کلش آف لیلیپوت

COL - Clash of Lilliput
0.3987تتر
0.025%

قیمت خرید کلش آف لیلیپوت

قیمت فروش کلش آف لیلیپوت

19,815تومان
19,616تومان
(10,921)

حجم معاملات کلش آف لیلیپوت

3,728,142,746تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19,894تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19,373تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کلش آف لیلیپوت

ارز دیجیتال COL توکن کاربردی یک گیم درآمدزا به نام کلش آف لی‌لی پوت است. این گیم از نوع گیم‌های شبیه‌سازی دنیای واقعی است که بر اساس داستان مردم مینیاتوری سرزمین لی‌لی‌پوت ساخته شده است. در این بازی، مردم لی‌لی‌پوت تلاش می کنند با ایجاد یک قبیله از خود محافظت کنند و ثروتمند شوند. بازیکنان می‌توانند با استخدام کارگران، جمع‌آوری منابع، ارتقا ساختمان‌ها و .... قبلیه‌خود را قدرتمندتر کنند. بازیکنانی که یک ارتش دارند می‌توانند در بازی چالش سری شرکت کنند. آنها همچنین می‌توانند با بازیکنان دیگر بجنگند. امتیاز بازیکنان بازی Clash Of Lilliput در پایان هر فصل مشخص می‌شود و در ازای آن پاداش می‌گیرند. در این بازی حیوانات خانگی (پتس‌‌ها) می‌توانند به NFT تبدیل شوند و بعد بازیکنان می‌توانند آنها را آزادانه خرید و فروش کنند. از ارز دیجیتال COL علاوه بر دریافت پاداش بازی برای خرید منابع و آیتم‌های مورد نیاز در بازی نیز استفاده می‌شود. ارز دیجیتال col بر اساس استاندارد BEP20 بایننس اسمارت چین ساخته شده است و یک توکن ضد تورمی است که سقف عرضه آن به ۱ میلیارد توکن محدود شده است.

خرید کلش آف لیلیپوت

ارز دیجیتال کلش آف لیلیپوت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کلش آف لیلیپوت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کلش آف لیلیپوت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کلش آف لیلیپوت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کلش آف لیلیپوت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کلش آف لیلیپوت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کلش آف لیلیپوت

فروش کلش آف لیلیپوت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کلش آف لیلیپوت، مقدار کلش آف لیلیپوت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کلش آف لیلیپوت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کلش آف لیلیپوت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کلش آف لیلیپوت

خرید و فروش کلش آف لیلیپوت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کلش آف لیلیپوت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کلش آف لیلیپوت به تتر، نیاز نیست که ابتدا کلش آف لیلیپوت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کلش آف لیلیپوت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کلش آف لیلیپوت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کلش آف لیلیپوت

برای ذخیره کلش آف لیلیپوت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کلش آف لیلیپوت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کلش آف لیلیپوت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کلش آف لیلیپوت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کلش آف لیلیپوت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کلش آف لیلیپوت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کلش آف لیلیپوت

قیمت کلش آف لیلیپوت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کلش آف لیلیپوت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کلش آف لیلیپوت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کلش آف لیلیپوت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کلش آف لیلیپوت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کلش آف لیلیپوت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کلش آف لیلیپوت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023