خرید ارز دیجیتال Chaseto | فروش ارز دیجیتال چیستو | قیمت لحظه‌ای CCN

چیستو

CCN - Chaseto
0.00222تتر
2.304%

قیمت چیستو

146.742تومان
(9,075)

حجم معاملات چیستو

1,294,978,099تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
859.3تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
103.116تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره چیستو

چیستو یک زیرساخت نرم‌افزاری دیجیتال متن‌باز است که توسط بنیاد Chaseto راه‌اندازی و ترویج شده و برای عصر وب ۳.۰ طراحی شده است. این پلتفرم با راهنمایی اصول اساسی نوآوری، ادغام و اشتراک‌گذاری باز، از برنامه‌های نوآورانه ان اف تی آغاز شده و یک اکوسیستم متنوع را ساختار می‌دهد. این اکوسیستم شامل زمینه‌هایی مانند دیفای، گیم فای است، با هدف دستیابی به یک اکوسیستم بسته درون Chaseto. هدف اصلی Chaseto ایجاد یک پلتفرم وب ۳.۰ است که به کاربران امکان دسترسی و مشارکت در فعالیت‌های مختلف دیجیتال را می‌دهد، و در عین حال، به توسعه‌دهندگان ابزارهای قدرتمند برای ایجاد برنامه‌های نوآورانه را فراهم می‌آورد. Chaseto با تمرکز بر ان اف تی‌ها و ترکیب آنها با دیگر جنبه‌های فاینانس دیجیتال، به دنبال ایجاد یک اکوسیستم متنوع و چندبعدی است که توانایی پاسخگویی به نیازهای مختلف کاربران و توسعه‌دهندگان را دارد.

خرید چیستو

ارز دیجیتال چیستو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید چیستو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید چیستو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید چیستو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید چیستو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه چیستو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش چیستو

فروش چیستو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش چیستو، مقدار چیستو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش چیستو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش چیستو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل چیستو

خرید و فروش چیستو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید چیستو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل چیستو به تتر، نیاز نیست که ابتدا چیستو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، چیستو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل چیستو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول چیستو

برای ذخیره چیستو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از چیستو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری چیستو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی چیستو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری چیستو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه چیستو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت چیستو

قیمت چیستو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی چیستو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت چیستو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه چیستو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت چیستو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت چیستو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی چیستو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه چیستو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه چیستو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023