قیمت لحظه‌ای CNS | خرید Centric Swap | فروش سنتریک سواپ | نگهداری CNS

سنتریک سواپ

CNS - Centric Swap
0.000003تتر
4.73%

قیمت سنتریک سواپ

0.160404تومان
(19,799)

حجم معاملات سنتریک سواپ

1,774,299,256تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.16131تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.152933تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سنتریک سواپ

ارز دیجیتال Centric Swap با نماد CNS استیبل کوینی است که با هدف حل مشکل بی‌ثباتی و نوسان قیمت در صنعت ارزهای دیجیتال به وجود آمده است. سنتریک سواپ بخشی از اکوسیستم Centric Network است که از یک سیستم دوگانه برای مدیریت پلتفرم خود استفاده می‌کند. رمز ارز دیگر سنتریک نتورک، سنتریک رایز (CNR) نام دارد که یک ارز ضد تورمی است و ارزش آن هر یک ساعت افزایش پیدا می‌کند. ارز دیجیتال cns می‌تواند با انواع ارزهای دیجیتال مبادله شود و علاوه بر تامین نقدینگی دسترسی به رمز ارز CNR را امکان‌پذیر می‌کند. قیمت سنتریک رایز توسط یک پروتکل تعیین می‌شود و یک مکانیسم خودکار نسبت عرضه و تقاضای بین دو توکن cns و cnr را تعیین می‌کند. ایده پشت سیستم توکنی دوگانه سنتریک نتورک این است که وقتی یک کاربر ارز دیجیتال cns را از یک صرافی خریداری می‌کند می‌تواند آن را به سنتریک رایز cnr تبدیل کند و از رشد ساعتی آن سود ببرد. ارز دیجیتال سنتریک سواپ cns با استاندارد شبکه بایننس اسمارت چین ساخته شده است و سقفی برای عرضه آن تعیین نشده است. قیمت خرید و فروش cns در زمان عرضه به بازار در سال ۲۰۲۰ حدودا ۰.۰۰۱ دلار بود.

خرید سنتریک سواپ

ارز دیجیتال سنتریک سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سنتریک سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سنتریک سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سنتریک سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سنتریک سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سنتریک سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سنتریک سواپ

فروش سنتریک سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سنتریک سواپ، مقدار سنتریک سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سنتریک سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سنتریک سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سنتریک سواپ

خرید و فروش سنتریک سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سنتریک سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سنتریک سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا سنتریک سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سنتریک سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سنتریک سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سنتریک سواپ

برای ذخیره سنتریک سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سنتریک سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سنتریک سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سنتریک سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سنتریک سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سنتریک سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سنتریک سواپ

قیمت سنتریک سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سنتریک سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سنتریک سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سنتریک سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سنتریک سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سنتریک سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سنتریک سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023