خرید سلسیوس CEL | فروش ارز دیجیتال Celsius به همراه قیمت لحظه‌ای

سلسیوس

CEL - Celsius
0.2497تتر
0.48%

قیمت سلسیوس

14,782تومان
(20,781)

حجم معاملات سلسیوس

2,021,649,325تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16,540تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14,444تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سلسیوس

سلسیوس با نماد CEL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید سلسیوس

ارز دیجیتال سلسیوس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سلسیوس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سلسیوس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سلسیوس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سلسیوس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سلسیوس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سلسیوس

فروش سلسیوس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سلسیوس، مقدار سلسیوس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سلسیوس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سلسیوس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سلسیوس

خرید و فروش سلسیوس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سلسیوس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سلسیوس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سلسیوس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سلسیوس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سلسیوس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سلسیوس

برای ذخیره سلسیوس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سلسیوس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سلسیوس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سلسیوس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سلسیوس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سلسیوس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سلسیوس

قیمت سلسیوس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سلسیوس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سلسیوس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سلسیوس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سلسیوس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سلسیوس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سلسیوس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023