قیمت لحظه‌ای، خرید و فروش BFLY | نگهداری رایگان باترفلای پروتکل Butterfly Protocol

باترفلای پروتکل

BFLY - Butterfly Protocol
0.01651تتر
5.603%

قیمت خرید باترفلای پروتکل

قیمت فروش باترفلای پروتکل

818.896تومان
810.641تومان
(11,628)

حجم معاملات باترفلای پروتکل

2,876,098تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
867.504تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
818.896تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره باترفلای پروتکل

باترفلای پروتکل یک دائو یا سازمان خودگردان و غیرمتمرکز است و برای تغییر دادن سیستم مالکیت دامنه‌های سایت‌های اینترنتی به وجود آمده است. این پلتفرم در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و هدف اصلی آن غیرمتمرکز کردن اینترنت است. توکن بومی آن یک توکن اتریومی است که با نماد BFLY در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. از این توکن برای ساخت دامین‌های سطح بالاتر استفاده می‌شود. هولدرهای این توکن می‌توانند ۱۵ درصد از ایردراپ توکن‌های دامین‌های جدید را از آن خود کنند.  در پروتکل غیرمتمرکز Butterfly Protocol کاربران می‌توانند دامین‌ها و زیردامنه‌های مختلفی را خریداری کنند و هرکدام از این دامنه‌ها درواقع یک ان اف تی‌ هستند. هرکسی که این توکن‌ها را داشته باشد، صاحب دامنه است. همچنین برای خرید و فروش دامنه‌ها مکانیزم حراجی طراحی شده است و همه خرید و فروش‌ها به صورت غیرمتمرکز انجام می‌شوند. کاربران با دانلود کردن اکستنشن این پلتفرم در مرورگر خود می توانند از این پروتکل و دامنه‌های آن استفاده کنند. یکی دیگر از مزایای Butterfly Protocol امکان مالکیت همیشگی دامنه است. یعنی کاربران نباید دامنه‌های خود را به صورت دوره‌ای تمدید کنند و انتخاب‌های بیشتری برای نام دامنه خود دارند.

خرید باترفلای پروتکل

ارز دیجیتال باترفلای پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید باترفلای پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید باترفلای پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید باترفلای پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید باترفلای پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه باترفلای پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش باترفلای پروتکل

فروش باترفلای پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش باترفلای پروتکل، مقدار باترفلای پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش باترفلای پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش باترفلای پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل باترفلای پروتکل

خرید و فروش باترفلای پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید باترفلای پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل باترفلای پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا باترفلای پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، باترفلای پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل باترفلای پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول باترفلای پروتکل

برای ذخیره باترفلای پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از باترفلای پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری باترفلای پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی باترفلای پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری باترفلای پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه باترفلای پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت باترفلای پروتکل

قیمت باترفلای پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی باترفلای پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت باترفلای پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه باترفلای پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت باترفلای پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت باترفلای پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی باترفلای پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023