خرید بولیورس BULL | فروش ارز دیجیتال Bullieverse به همراه قیمت لحظه‌ای

بولیورس

BULL - Bullieverse
0تتر
1.268%

قیمت بولیورس

0.002555تومان
(16,177)

حجم معاملات بولیورس

236,158,268تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.002719تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.002411تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بولیورس

ارز دیجیتال بولیورس یک متاورس است که برای شهروندان و گیمرهای وب ۳ ایجاد شده است. بازیکنان می‌توانند در یک محیط مجازی بازی کنند و درآمد کسب کنند. متاورس ارز دیجیتال Bullieverse کاملا غیرمتمرکز است و دارای یک سازمان غیرمتمرکز خودگردان یا دائو است. اکوسیستم Bullieverse با کمک توکن بومی آن که توکن BULL نام دارد مدیریت می‌شود. بازیکنان می‌توانند در محیط بازی و متاورس بولیورس این توکن را دریافت کنند. متاورس ارز دیجیتال بولیورس امکانات مختلفی را برای کاربران خود فراهم می‌کند از جمله:

  • حاکمیت در این متاورس غیرمتمرکز است و از طریق توکن BULL انجام می‌شود.
  • کاربران تجربه جذابی در این محیط خواهند داشت.
  • پاداش مناسبی به کاربران داده می‌شود.
  • به کمک ابزارها و کد باز آن می‌تواند بازی‌های مختلفی را توسعه داد.
  • دارایی‌ها و اقلامی که در متاورس وجود دارند در مالکیت کاربران و بازیکنان قرار دارد.

توکن BULL در ماه مارس سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن ۰.۱۳ دلار بوده است. این توکن دارای سقف عرضه یک میلیاردی است.

 

خرید بولیورس

ارز دیجیتال بولیورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بولیورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بولیورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بولیورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بولیورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بولیورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بولیورس

فروش بولیورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بولیورس، مقدار بولیورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بولیورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بولیورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بولیورس

خرید و فروش بولیورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بولیورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بولیورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا بولیورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بولیورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بولیورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بولیورس

برای ذخیره بولیورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بولیورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بولیورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بولیورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بولیورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بولیورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بولیورس

قیمت بولیورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بولیورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بولیورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بولیورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بولیورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بولیورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بولیورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023