خرید و فروش رمز ارز BuildUp	| قیمت لحظه‌ای بیلد آپ BUP

بیلد آپ

BUP - BuildUp
0.000795تتر
18.71%

قیمت بیلد آپ

46.905تومان
(24,242)

حجم معاملات بیلد آپ

4,713,243تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
58.823تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
46.905تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیلد آپ

ارز دیجیتال BUP توکن بومی یک پلتفرم بلاک چینی به نام Buildup است که اقتصاد واقعی، هتل و تفریح‌گاه سی وان آیلند (C-One Island) و واقعیت مجازی را با هم ترکیب می‌کند و یک اکوسیستم مبتنی بر NFT و توکن BUP را خلق می‌‌کند. واقعیت مجازی بلیدآپ در حال حاضر از بازی متاورسی بلید آف آیلند (Blade Of Island) تشکیل شده است که یک بازی درآمدزا است. مشارکت در پلتفرم بیلداپ از دو طریق امکان‌پذیر است. با خرید NFT کاربران به عضویت درجه یک انجمن بیلداپ دست پیدا می‌کنند و در مقابل ارز دیجیتال bup را پاداش می‌گیرند. از آن سو، با خرید ارز دیجیتال bup کاربران می‌توانند آن را استیک کنند و به سرباز درجه یک تبدیل ‌شوند. این کاربران نیز ارز دیجیتال bup را در صورت استیک پاداش می‌گیرند. ارز دیجیتال باپ bup توکن بومی رایج جزیره سی وان است و برای دیگر اقامتگاه‌ها و تسهیلات نیز قابل استفاده است. خرید آیتم‌های موجود در متاورس بازی بلید آف آیلند نیز از طریق ارز دیجیتال بیلد آپ امکان‌پذیر است. از توکن bup برای حاکمیت پلتفرم نیز استفاده می‌شود و هولدرهای آن می‌توانند با رای خود در تصمیمات پروژه مشارکت کنند. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال bup در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۰ حدود ۰.۲۴ دلار بود.

خرید بیلد آپ

ارز دیجیتال بیلد آپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیلد آپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیلد آپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیلد آپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیلد آپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیلد آپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیلد آپ

فروش بیلد آپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیلد آپ، مقدار بیلد آپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیلد آپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیلد آپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیلد آپ

خرید و فروش بیلد آپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیلد آپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیلد آپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیلد آپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیلد آپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیلد آپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیلد آپ

برای ذخیره بیلد آپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیلد آپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیلد آپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیلد آپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیلد آپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیلد آپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیلد آپ

قیمت بیلد آپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیلد آپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیلد آپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیلد آپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیلد آپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیلد آپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیلد آپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023