قیمت لحظه‌ای و خرید آسان BRN Metaverse | فروش فوری بی آر ان متاورس BRN

بی آر ان متاورس

BRN - BRN Metaverse
0.236تتر
8.31%

قیمت بی آر ان متاورس

14,160تومان
(26,717)

حجم معاملات بی آر ان متاورس

3,252,168,327تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16,187تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13,098تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بی آر ان متاورس

ارز دیجیتال BRN Metaverse یک پروژه بازی بلاک چینی و متاورسی است. توکن بومی این پروژه با نماد BRN در بازار معامله می‌شود و از آن در بازی‌های ان اف تی، خرید و فروش ان اف تی‌ها و آیتم‌هایی که در بازی‌ها وجود دارند استفاده می‌شود. بازیکنان می‌توانند در بازارهایی که درون بازی وجود دارند، با استفاده از توکن BRN آواتارهای مختلفی بخرند و جزییات و آیتم‌های تازه‌ای را به آواتار یا شخصیت درون بازی خود اضافه کنند. آواتارهایی که در درون بازی‌های BRN Metaverse قرار دارند، توسط هوش مصنوعی و الگوریتم‌های ماشین لرنینگ به وجود می‌آیند و با بازی کردن می‌توانند خود را بهبود ببخشند و با فضای بازی سازگار کنند. از این طریق آواتارها بدون اینکه به بازیکنان نیاز داشته باشند می‌توانند بعضی از روتین‌های بازی را خودشان انجام دهند و بازی را پیش ببرند. توکن BRN دنیای متاورس را به روی کاربران و بازیکنان این بازی می‌گشاید. این توکن دارای محدودیت عرضه ۳۲۰ میلیون عددی است و در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید بی آر ان متاورس

ارز دیجیتال بی آر ان متاورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بی آر ان متاورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بی آر ان متاورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بی آر ان متاورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بی آر ان متاورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بی آر ان متاورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بی آر ان متاورس

فروش بی آر ان متاورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بی آر ان متاورس، مقدار بی آر ان متاورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بی آر ان متاورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بی آر ان متاورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بی آر ان متاورس

خرید و فروش بی آر ان متاورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بی آر ان متاورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بی آر ان متاورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا بی آر ان متاورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بی آر ان متاورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بی آر ان متاورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بی آر ان متاورس

برای ذخیره بی آر ان متاورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بی آر ان متاورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بی آر ان متاورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بی آر ان متاورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بی آر ان متاورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بی آر ان متاورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بی آر ان متاورس

قیمت بی آر ان متاورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بی آر ان متاورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بی آر ان متاورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بی آر ان متاورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بی آر ان متاورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بی آر ان متاورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بی آر ان متاورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023