فروش آنی  BLANKV2 | خرید و نگهداری ارز دیجیتال بلاک ولت Block Wallet به همراه قیمت لحظه‌ای

بلاک ولت

BLANKV2 - Block Wallet
0.02494تتر
3.39%

قیمت بلاک ولت

1,434.05تومان
(25,298)

حجم معاملات بلاک ولت

453,433,147تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,436.925تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,375.4تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلاک ولت

ارز دیجیتال بلانک با نماد BLANK یا BLANKV2 توکن بومی یک کیف پول خصوصی و غیر حضانتی به نام BlockWallet است. هر بار که کاربری قصد برداشت ارز دیجیتالی را دارد،‌ پروژه blankv2 یک کیف پول جدید را با مبلغ مورد نیاز خلق خواهد کرد. طبق اعلام تیم بلاک والت تمام تراکنش‌ها را به شکل خصوصی پردازش خواهد کرد. قراردادهای هوشمند بلاک والت تضمین می‌کنند که تنها صاحبان پروژه می‌توانند به سرمایه‌های داخل کیف دسترسی داشته باشند. همه اطلاعات در مورد نحوه واریز دارایی‌ها به حاسب تنهای برای مالک حساب قابل رویت خواهد بود. همچنین این امکان وجود دارد که موجودی والت را از طرف‌های ثالث مخفی کرد. در نهایت، بلاک والت نیازی به احراز هویت ندارد، یک رابط کاربری ساده دارد و می‌تواند به حفظ حریم خصوصی کاربران کمک کند. هدف از عرضه ارز دیجیتال بلاک والت blankv2 تضمین نقدینگی در پلتفرم و حفظ جایگاه آن در بخش خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای) است. ارز دیجیتال  blank در سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۶۷ دلار وارد بازار شد. رمز ارز بلانک blankv2 با استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و مجموع عرضه آن به ۱۲۵ میلیون توکن محدود است.

خرید بلاک ولت

ارز دیجیتال بلاک ولت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلاک ولت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلاک ولت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلاک ولت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلاک ولت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلاک ولت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلاک ولت

فروش بلاک ولت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلاک ولت، مقدار بلاک ولت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلاک ولت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلاک ولت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلاک ولت

خرید و فروش بلاک ولت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلاک ولت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلاک ولت به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلاک ولت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلاک ولت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلاک ولت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلاک ولت

برای ذخیره بلاک ولت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلاک ولت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلاک ولت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلاک ولت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلاک ولت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلاک ولت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلاک ولت

قیمت بلاک ولت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلاک ولت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلاک ولت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلاک ولت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلاک ولت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلاک ولت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلاک ولت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023