خرید ارز دیجیتال بلست | فروش ارز دیجیتال بلست فرانتیرز | قیمت لحظه‌ای Blast Frontiers

بلست فرانتیرز

BLAST - Blast Frontiers
0.00019تتر
1.08%

قیمت بلست فرانتیرز

9.502تومان
(7,258)

حجم معاملات بلست فرانتیرز

2,303,139,105تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.837تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.0005تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بلست فرانتیرز

بلست فرانتیرز یک بازی ویدئویی بلاک چینی است. این بازی اول شخص، تک نفره و دارای ۵ مرحله است که گیمرها می‌توانند از چشم شخصیت اصلی وارد بازی شوند و بازی کنند. گیم پلی بازی به این صورت است که گیمرها باید با اسلحه و امکاناتی که دارند به مبارزه با شخصیت‌های دیگر بپردازند و با گذراندن مراحل بازی و کشتن دشمنانشان می‌توانند توکن بومی بازی را که با نماد BLAST در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود به دست بیاورند. توکن بومی بازی ارز دیجیتال Blast Frontiers دارای محدودیت عرضه است و تنها ۳ میلیارد عدد از آن وارد بازار ارزهای دیجیتال می‌شود. هر مرحله بازی از نظر تعداد دشمنان و تایمینگ سخت‌تر می‌شود و گیمرها می‌توانند علاوه بر اسلحه خود از اسلحه دشمنان خود نیز استفاده کنند.

خرید بلست فرانتیرز

ارز دیجیتال بلست فرانتیرز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بلست فرانتیرز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بلست فرانتیرز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بلست فرانتیرز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بلست فرانتیرز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بلست فرانتیرز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بلست فرانتیرز

فروش بلست فرانتیرز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بلست فرانتیرز، مقدار بلست فرانتیرز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بلست فرانتیرز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بلست فرانتیرز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بلست فرانتیرز

خرید و فروش بلست فرانتیرز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بلست فرانتیرز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بلست فرانتیرز به تتر، نیاز نیست که ابتدا بلست فرانتیرز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بلست فرانتیرز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بلست فرانتیرز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بلست فرانتیرز

برای ذخیره بلست فرانتیرز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بلست فرانتیرز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بلست فرانتیرز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بلست فرانتیرز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بلست فرانتیرز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بلست فرانتیرز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بلست فرانتیرز

قیمت بلست فرانتیرز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بلست فرانتیرز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بلست فرانتیرز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بلست فرانتیرز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بلست فرانتیرز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بلست فرانتیرز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بلست فرانتیرز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بلست فرانتیرز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بلست فرانتیرز دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023