خرید بیت لند BLLB | فروش ارز دیجیتال BLLB به همراه قیمت لحظه‌ای

بیت لند

BLLB - Bitland
0.00016تتر
10%

قیمت بیت لند

9.39787تومان
(2,717)

حجم معاملات بیت لند

17,469,422,119تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.77732تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9.25699تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیت لند

BitLand یک متاورس سه‌بعدی پیشرو مبتنی بر هوش مصنوعی است که بر اساس اکوسیستم بیت‌کوین طراحی شده است. در متاورس BitLand، توکن $BLLB نقش دوگانه‌ای به عنوان توکن کاربردی و حاکمیتی ایفا می‌کند. توکن $BLLB امکانات مفیدی را فراهم می‌آورد که از طریق آن، دارندگان می‌توانند دارایی‌های مختلف متاورس را خریداری کنند. همچنین، دارندگان این توکن می‌توانند با استیک کردن $BLLB، پاداش دریافت کنند و به صورت فعال در توسعه اکوسیستم متاورس BitLand مشارکت داشته باشند.

استفاده از $BLLB به عنوان یک توکن کاربردی و حاکمیتی، به دارندگان این توکن امکان می‌دهد که در تصمیم‌گیری‌های مربوط به آینده متاورس BitLand شرکت کنند. این توکن به عنوان یک وسیله برای خرید و فروش دارایی‌ها در متاورس عمل می‌کند و همچنین به عنوان یک ابزار برای تقویت مشارکت کاربران در توسعه و بهبود متاورس استفاده می‌شود.

با تمرکز بر تکنولوژی هوش مصنوعی و اکوسیستم بیت‌کوین، BitLand قصد دارد تجربه‌ای منحصربه‌فرد و نوآورانه را در فضای متاورس ارائه دهد. ترکیب این فناوری‌ها با امکانات گسترده‌ای که توکن $BLLB فراهم می‌آورد، BitLand را به یک محیط دیجیتالی جذاب و پویا برای کاربرانی که به دنبال تجربه‌های نوین در دنیای مجازی هستند، تبدیل می‌کند.

خرید بیت لند

ارز دیجیتال بیت لند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیت لند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیت لند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیت لند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیت لند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیت لند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیت لند

فروش بیت لند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیت لند، مقدار بیت لند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیت لند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیت لند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیت لند

خرید و فروش بیت لند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیت لند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیت لند به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیت لند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیت لند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیت لند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیت لند

برای ذخیره بیت لند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیت لند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیت لند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیت لند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیت لند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیت لند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیت لند

قیمت بیت لند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیت لند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیت لند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیت لند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیت لند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیت لند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیت لند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023