خرید بیت کوین کتس 1CAT | فروش ارز دیجیتال 1CAT به همراه قیمت لحظه‌ای

بیت کوین کتس

1CAT - Bitcoin Cats
0.010251تتر
0.68%

قیمت بیت کوین کتس

600.7086تومان
(4,026)

حجم معاملات بیت کوین کتس

546,748,544,966تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
698.512تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
557.0516تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیت کوین کتس

"گربه‌های بیت‌کوین" پلتفرمی بازی‌آزما (GameFi) برای اکوسیستم بیت‌کوین است. این پلتفرم با اتصال دارایی‌های بیت‌کوین (BRC20، توکن‌های غیرمثلی Ordinals و غیره) به شبکه‌های اتریوم و لایه‌های دوم، امکانات جدیدی مانند کسب درآمد از بازی، استیکینگ، فارم‌لند، شبکه‌های اجتماعی و موارد دیگر را برای دارایی‌های بیت‌کوین فراهم می‌کند.

خرید بیت کوین کتس

ارز دیجیتال بیت کوین کتس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیت کوین کتس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیت کوین کتس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیت کوین کتس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیت کوین کتس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیت کوین کتس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیت کوین کتس

فروش بیت کوین کتس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیت کوین کتس، مقدار بیت کوین کتس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیت کوین کتس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیت کوین کتس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیت کوین کتس

خرید و فروش بیت کوین کتس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیت کوین کتس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیت کوین کتس به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیت کوین کتس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیت کوین کتس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیت کوین کتس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیت کوین کتس

برای ذخیره بیت کوین کتس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیت کوین کتس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیت کوین کتس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیت کوین کتس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیت کوین کتس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیت کوین کتس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیت کوین کتس

قیمت بیت کوین کتس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیت کوین کتس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیت کوین کتس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیت کوین کتس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیت کوین کتس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیت کوین کتس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیت کوین کتس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023