خرید و فروش بیت کوین بم BTCBAM | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال Bitcoin Bam

بیت کوین بم

BTCBAM - Bitcoin Bam
1.089تتر
3.662%

قیمت خرید بیت کوین بم

قیمت فروش بیت کوین بم

56,628تومان
56,083تومان
(4,941)

حجم معاملات بیت کوین بم

5,529,390,068تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
59,794تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
56,102تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیت کوین بم

BTCBAM با نماد BTCBAM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید بیت کوین بم

ارز دیجیتال بیت کوین بم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیت کوین بم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیت کوین بم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیت کوین بم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیت کوین بم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیت کوین بم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیت کوین بم

فروش بیت کوین بم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیت کوین بم، مقدار بیت کوین بم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیت کوین بم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیت کوین بم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیت کوین بم

خرید و فروش بیت کوین بم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیت کوین بم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیت کوین بم به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیت کوین بم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیت کوین بم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیت کوین بم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیت کوین بم

برای ذخیره بیت کوین بم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیت کوین بم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیت کوین بم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیت کوین بم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیت کوین بم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیت کوین بم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیت کوین بم

قیمت بیت کوین بم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیت کوین بم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیت کوین بم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیت کوین بم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیت کوین بم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیت کوین بم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیت کوین بم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023