خرید ارز دیجیتال بیت بول | فروش ارز دیجیتال Bitbull | قیمت لحظه‌ای Bitbull

بیت بول

BITBULL - BITBULL
0.00377تتر
11.668%

قیمت بیت بول

187.746تومان
(7,245)

حجم معاملات بیت بول

195,878,698تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
213.9906تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
154.38تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیت بول

ارز دیجیتال بیت بول قصد دارد هدف اصلی بیت کوین را محقق کند و به یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز برای پرداخت‌های فرد به فرد تبدیل شود. بیت بول امکانات زیادی را برای کاربران خود فراهم می‌کند و به آنها امکان می‌دهد تا پرداخت‌هایی سریع و لحظه‌ای با کارمزدی بسیار کم داشته باشند. Bitbull برنامه‌های زیادی برای پذیرش جهانی و توسعه غیرمتمرکز دارد و قصد دارد به یک ارز دیجیتال قابل اعتماد در مبادلات جهانی تبدیل شود. Bitbull تمام مشکلات مربوط به ارزهای فیات را پشت سر می‌گذارد و کاربران می‌توانند بدون دغدغه نسبت به کارمزدهای بالا، تاخیر در پرداخت‌ها و کلاهبرداری به مبادله و نقل و انتقال دارایی‌های خود بپردازند. توکن بومی آن با نماد Bitbull در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. ۳۰ درصد آن به خزانه واریز می‌شود،۲۰ درصد مربوط به جوایز است، ۱۵ درصد برای سرمایه‌گذاران اولیه و ۱۵ درصد نیز به تیم و مشاوران احتصاص پیدا می‌کند.

خرید بیت بول

ارز دیجیتال بیت بول یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیت بول به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیت بول خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیت بول در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیت بول خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیت بول خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیت بول

فروش بیت بول در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیت بول، مقدار بیت بول مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیت بول در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیت بول در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیت بول

خرید و فروش بیت بول در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیت بول خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیت بول به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیت بول خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیت بول خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیت بول بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیت بول

برای ذخیره بیت بول، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیت بول شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیت بول مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیت بول است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیت بول نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیت بول خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیت بول

قیمت بیت بول در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیت بول تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیت بول، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیت بول قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیت بول و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیت بول را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیت بول را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023