خرید Big Data Protocol | فروش و نگهداری ارز دیجیتال بیگ دیتا پروتکل

بیگ دیتا پروتکل

BDP - Big Data Protocol
0.07749تتر
6.919%

قیمت بیگ دیتا پروتکل

3,882.249تومان
(15,764)

حجم معاملات بیگ دیتا پروتکل

2,275,753,759تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,290.063تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,657.3تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیگ دیتا پروتکل

بیگ داتا پروتکل یک پروتکل دیفای است که برای خرید و فروش داده‌ها روی بلاک چین به وجود آمده است. Big Data Protocol داده‌های باارزش را از سراسر وب جمع‌آوری می‌کند و با توکنیزه کردن آنها را به فروش می‌گذارد. داده‌هایی که توسط پروتکل بیگ دیتا توکنیزه شده‌اند از نظر تجاری باارزش‌اند، چرا که این داده‌ها از صندوق‌های سرمایه‌گذاری بزرگ، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خانوادگی و دیگر. سرمایه‌گذاران و نها‌دهای سرمایه‌گذاری گرفته می‌شوند و به کاربران امکان می‌دهند تا سرمایه‌گذاری‌های درستی داشته باشند. درواقع در دنیای جدید، داده‌ها نقش نفت و سوخت‌های فسیلی را در قرن پیش بازی می‌کنند و مجله اکونومیست داده‌ها را نفت دوره دیجیتال می‌داند. داده‌ها به شرکت‌هایی مانند آمازون، گوگل، فیس بوک و علی بابا کمک کرده‌اند که به غول‌های تکنولوژی تبدیل شوند. اما نکته مهمی که باید در نظر گرفته شود، کیفیت داده‌هاست. پلتفرم ارز دیجیتال Big Data Protocol سعی کرده داده‌هایی تمیز و قابل استفاده را برای کاربران خود فراهم کند. مشکل دیگری که در حال حاضر در حوزه داده‌ها وجود دارد، ذخیره شدن آنها در دیتابیس شرکت‌های بزرگ است. Big Data Protocol توانسته از طریق بلاک چین، داده‌ها را به صورت غیرمتمرکز دربیاورد و در اختیار کاربران خود قرار دهد.

خرید بیگ دیتا پروتکل

ارز دیجیتال بیگ دیتا پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیگ دیتا پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیگ دیتا پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیگ دیتا پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیگ دیتا پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیگ دیتا پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیگ دیتا پروتکل

فروش بیگ دیتا پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیگ دیتا پروتکل، مقدار بیگ دیتا پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیگ دیتا پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیگ دیتا پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیگ دیتا پروتکل

خرید و فروش بیگ دیتا پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیگ دیتا پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیگ دیتا پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیگ دیتا پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیگ دیتا پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیگ دیتا پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیگ دیتا پروتکل

برای ذخیره بیگ دیتا پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیگ دیتا پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیگ دیتا پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیگ دیتا پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیگ دیتا پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیگ دیتا پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیگ دیتا پروتکل

قیمت بیگ دیتا پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیگ دیتا پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیگ دیتا پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیگ دیتا پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیگ دیتا پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیگ دیتا پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیگ دیتا پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بیگ دیتا پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بیگ دیتا پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023