فروش بند دائو BEND | قیمت لحظه‌ای Bend DAO | خرید ارز دیجیتال BEND

بند دائو

BEND - Bend DAO
0.004201تتر
1.44%

قیمت بند دائو

248.2791تومان
(20,814)

حجم معاملات بند دائو

2,972,226,517تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
289.59تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
236.4تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بند دائو

ارز دیجیتال BEND توکن بومی یک پروتکل تامین نقدینگی برای NFTها است. این پروتکل که بند دائو (BendDAO) نام دارد از وام‌های فوری با پشتوانه NFT پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند با وثیقه گذاشتن NFT، ارز دیجیتال اتریوم (ETH) را از طریق استخر وام‌دهی به صورت فوری وام ‌بگیرند. کاربرانی که اتریوم را به این استخر واریز می‌کنند بهره وام را به دست می‌آورند. همچنین، با کمک بند دائو هولدرهای NFT می‌توانند NFT خود را برای فروش لیست کنند و قبل از اینکه حتی به فروش برود ۴۰ درصد از قیمت کف NFT را دریافت کنند. این نقدینگی فوری توسط وام مبتنی بر NFT پرداخت می‌شود. سپس خریدار NFT این وام را به همراه هرگونه بهره‌ای بازپرداخت می‌کند. برای خرید NFT، خریدار حداقل ۶۰ درصد از قیمت NFT را به صورت پیش‌پرداخت کند که برای آن یک وام فوری از پروتکل آوه (AAVE) دریافت می‌کند. در واقع، خریداران NFT به صورت خودکار به وام‌گیرندگان تبدیل می‌شوند. ارز دیجیتال بند bend توکن حاکمیتی پلتفرم بند دائو است. کاربران با استیک bend می‌توانند ارز دیجیتال veBEND را به دست بیاروند و حق رای پیدا کنند. هولدرهای veBEND تمام درآمد پروتکل وام‌دهی و نیمی از درآمد خرید و فروش NFT و ۵۰ درصد از درآمد پیش‌پرداخت را به دست می‌آورند. ارز دیجیتال بند bend در سال ۲۰۲۲ با قیمت ۰.۰۱۸ دلار وارد بازار شد و مجموع عرضه آن ۱۰ میلیارد توکن است.

خرید بند دائو

ارز دیجیتال بند دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بند دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بند دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بند دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بند دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بند دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بند دائو

فروش بند دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بند دائو، مقدار بند دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بند دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بند دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بند دائو

خرید و فروش بند دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بند دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بند دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا بند دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بند دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بند دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بند دائو

برای ذخیره بند دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بند دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بند دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بند دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بند دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بند دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بند دائو

قیمت بند دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بند دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بند دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بند دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بند دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بند دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بند دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه بند دائو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه بند دائو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023