خرید ارز دیجیتال بیکن چین ETH | فروش ارز دیجیتال Beacon ETH | قیمت لحظه‌ای BETH

بیکن اتریوم

BETH - Beacon ETH
2,891تتر
0.206%

قیمت بیکن اتریوم

168,545,300تومان
(25,492)

حجم معاملات بیکن اتریوم

110,578,289,583تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
170,927,438تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
166,452,913تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره بیکن اتریوم

بیکن ETH توکن زنجیره بیکن چین است. زنجیره بیکن چین، زنجیره اثبات سهام اتریوم است که برای ارتقای شبکه اتریوم به وجود آمده‌است. اتریوم برای اینکه انرژی کمتری مصرف کند و سرعت شبکه خود را بالا ببرد در حال ارتقا از مکانیزم اثبات کار به مکانیزم اثبات سهام است. این انتقال در حال انجام است و هنوز به پایان نرسیده است. کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن اتر خود روی بیکن چین، پاداش بگیرند و اتریوم به دست بیاورند. با استیک کردن توکن اتریوم، امنیت شبکه تامین می‌شود و بلاک‌های جدید تولید می‌شوند. این فرایند انرژی بسیار کمتری نسبت به مکانیزم اثبات کار اتریوم مصرف می‌کند و کارایی ارز دیجیتال اتریوم را بالا می‌برد. برای استیک کردن اتریوم روی شبکه بیکن چین، کاربران باید به ولیدیتور تبدیل شوند. برای اینکه بتوان به ولیدیتور تبدیل شد باید مقدار مشخصی اتریوم را استیک کرد و اگر کاربران نتوانند این مقدار را استیک کنند،‌ مي‌توانند اتریوم خود را به ولیدیتورهای دیگر بدهند و از طریق آنها سود کسب کنند. ارز دیجیتال Beacon ETH با نماد BETH در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. توکن Beacon ETH در ماه ژانویه سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن در حدود ۱۳۳۲ دلار بوده است. ارز دیجیتال Beacon ETH بدون سقف عرضه است و محدودیت عرضه ندارد.

خرید بیکن اتریوم

ارز دیجیتال بیکن اتریوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید بیکن اتریوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید بیکن اتریوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید بیکن اتریوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید بیکن اتریوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه بیکن اتریوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش بیکن اتریوم

فروش بیکن اتریوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش بیکن اتریوم، مقدار بیکن اتریوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش بیکن اتریوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش بیکن اتریوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل بیکن اتریوم

خرید و فروش بیکن اتریوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید بیکن اتریوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل بیکن اتریوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا بیکن اتریوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، بیکن اتریوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل بیکن اتریوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول بیکن اتریوم

برای ذخیره بیکن اتریوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از بیکن اتریوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری بیکن اتریوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی بیکن اتریوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری بیکن اتریوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه بیکن اتریوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت بیکن اتریوم

قیمت بیکن اتریوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی بیکن اتریوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت بیکن اتریوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه بیکن اتریوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت بیکن اتریوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت بیکن اتریوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی بیکن اتریوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023