خرید ارز دیجیتال Bajun Network | فروش باجون نتورک | قیمت لحظه‌ای BAJU

باجون نتورک

BAJU - Bajun Network
0.06515تتر
3.151%

قیمت خرید باجون نتورک

قیمت فروش باجون نتورک

3,381.285تومان
3,348.71تومان
(5,201)

حجم معاملات باجون نتورک

36,612,102تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,381.285تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,254.649تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره باجون نتورک

BAJU با نماد BAJU یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید باجون نتورک

ارز دیجیتال باجون نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید باجون نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید باجون نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید باجون نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید باجون نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه باجون نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش باجون نتورک

فروش باجون نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش باجون نتورک، مقدار باجون نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش باجون نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش باجون نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل باجون نتورک

خرید و فروش باجون نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید باجون نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل باجون نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا باجون نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، باجون نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل باجون نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول باجون نتورک

برای ذخیره باجون نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از باجون نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری باجون نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی باجون نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری باجون نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه باجون نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت باجون نتورک

قیمت باجون نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی باجون نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت باجون نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه باجون نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت باجون نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت باجون نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی باجون نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023