خرید ارز دیجیتال Astroport Classic | فروش ارز دیجیتال آستروپورت کلاسیک | قیمت لحظه‌ای ASTRO

استروپورت

ASTRO - Astroport Classic
0.001332تتر
10.125%

قیمت خرید استروپورت

قیمت فروش استروپورت

66.22028تومان
65.55408تومان
(10,882)

حجم معاملات استروپورت

846,769,913تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
75.62849تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
65.76304تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استروپورت

ASTRO با نماد ASTRO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید استروپورت

ارز دیجیتال استروپورت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استروپورت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استروپورت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استروپورت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استروپورت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استروپورت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استروپورت

فروش استروپورت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استروپورت، مقدار استروپورت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استروپورت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استروپورت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استروپورت

خرید و فروش استروپورت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استروپورت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استروپورت به تتر، نیاز نیست که ابتدا استروپورت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استروپورت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استروپورت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استروپورت

برای ذخیره استروپورت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استروپورت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استروپورت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استروپورت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استروپورت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استروپورت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استروپورت

قیمت استروپورت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استروپورت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استروپورت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استروپورت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استروپورت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استروپورت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استروپورت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023