خرید AVL | فروش و قیمت لحظه‌ای استون ویلا فن توکن Aston Villa Fan Token

استون ویلا فن توکن

AVL - Aston Villa Fan Token
1.2508تتر
3.723%

قیمت استون ویلا فن توکن

72,421تومان
(25,492)

حجم معاملات استون ویلا فن توکن

2,958,694,718تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
77,829تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
68,449تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استون ویلا فن توکن

استون ویلا یک تیم فوتبال معروف و محبوب در انگستان است که در لیگ برتر بازی می‌کند. این تیم در سال ۱۸۷۴ پایه‌گذاری شده است و یکی از محبوب‌ترین تیم‌های فوتبال انگلیسی است. به کمک تکنولوژی بلاک چین، نوآوری تازه‌ای در دنیای هواداری تیم‌های ورزشی به وجود آمده است که توکن‌های هواداری نام دارند. این توکن‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که تیم‌های ورزشی صادر می‌کنند و کاربران می‌توانند با خریداری آنها از تیم محبوب خود حمایت کنند. توکن هواداری تیم فوتبال استون ویلا Aston Villa Fan Token نام دارد و با نماد AVL در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۱۰ میلیون عددی است و در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ با قیمت ۲ دلاری وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. توکن‌ هواداری استون ویلا به کاربران خود امکان می‌دهد تا در تصمیمات تیم خود شرکت کنند، از جایگاه‌های مخصوصی فوتبال ببینند و از مزایای دیگری بهره ببرند.

خرید استون ویلا فن توکن

ارز دیجیتال استون ویلا فن توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استون ویلا فن توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استون ویلا فن توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استون ویلا فن توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استون ویلا فن توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استون ویلا فن توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استون ویلا فن توکن

فروش استون ویلا فن توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استون ویلا فن توکن، مقدار استون ویلا فن توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استون ویلا فن توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استون ویلا فن توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استون ویلا فن توکن

خرید و فروش استون ویلا فن توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استون ویلا فن توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استون ویلا فن توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا استون ویلا فن توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استون ویلا فن توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استون ویلا فن توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استون ویلا فن توکن

برای ذخیره استون ویلا فن توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استون ویلا فن توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استون ویلا فن توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استون ویلا فن توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استون ویلا فن توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استون ویلا فن توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استون ویلا فن توکن

قیمت استون ویلا فن توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استون ویلا فن توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استون ویلا فن توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استون ویلا فن توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استون ویلا فن توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استون ویلا فن توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استون ویلا فن توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه استون ویلا فن توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه استون ویلا فن توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023