قیمت Assange DAO | فروش ارز دیجیتال آسانژ دائو | خرید JUSTICE

آسانژ دائو

JUSTICE - Assange DAO
0.000372تتر
14.01%

قیمت آسانژ دائو

21.30299تومان
(26,643)

حجم معاملات آسانژ دائو

1,534,561,915تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
21.30528تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18.53253تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آسانژ دائو

ارز دیجیتال JUSTICE توکن بومی یک سازمان خودگردان غیر متمرکز به نام Assange DAO است. آسانژ دائو از افرادی تشکیل شده است که برای آزاد کردن جولین آسانژ، روزنامه‌نگار آمریکایی و بنیان‌گذار وب‌سایت ویکی لیکس تلاش می‌کنند. این سازمان تلاش می‌کند با فروش ارز دیجیتال justice هزینه مورد نیاز برای وکلای آسانژ و هزینه‌های دادگاه را تامین کند. آسانژ دائو همچنین از این بودجه برای برگزاری کمپین‌هایی برای آگاهی‌رسانی در مورد آسانژ استفاده می‌کند. آسانژ همچنین با همکاری یک هنرمند دیجیتال به نام پاک (PAK)، یک کلکسیون NFT به نام  «سانسور شده» خلق کرد که کاربران می‌توانند با ارز دیجیتال جاستیس justice خریداری کنند. پاک و آسانژ قبلا نیز یک NFT به نام ساعت (CLOCK) خلق کردند که از یک تایمر تشکیل شده و تعداد روزهای زندانی بودن آسانژ را می‌شمارد. این NFT به قیمت ۵۲ میلیون دلار به فروش رفت و یکی از گران‌ترین NFTهای دنیا است. مجموع عرضه ارز دیجیتال justice که در سال ۲۰۲۲ روی شبکه اتریوم ساخته شده ۱۷,۳۴۶,۱۴۶,۴۶۱ توکن است.

خرید آسانژ دائو

ارز دیجیتال آسانژ دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آسانژ دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آسانژ دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آسانژ دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آسانژ دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آسانژ دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آسانژ دائو

فروش آسانژ دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آسانژ دائو، مقدار آسانژ دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آسانژ دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آسانژ دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آسانژ دائو

خرید و فروش آسانژ دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آسانژ دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آسانژ دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا آسانژ دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آسانژ دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آسانژ دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آسانژ دائو

برای ذخیره آسانژ دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آسانژ دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آسانژ دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آسانژ دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آسانژ دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آسانژ دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آسانژ دائو

قیمت آسانژ دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آسانژ دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آسانژ دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آسانژ دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آسانژ دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آسانژ دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آسانژ دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023