خرید آرت متا | فروش Artmeta | قیمت روز ارز دیجیتال MART

آرت متا

MART - Artmeta
0.006454تتر
0.9%

قیمت آرت متا

373.0412تومان
(26,788)

حجم معاملات آرت متا

797,987,104تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
376.9138تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
368.186تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آرت متا

ارز دیجیتال MART توکن بومی متاورسی به نام Artmeta است که در یک دنیای دیجیتال زیبا هنرمندان و گالری‌ها را به هم متصل می‌کند و چارچوبی منحصربه فرد برای نمایش و فروش آثار هنری ارائه می‌دهد. به عبارتی، متا آرت تنها یک متاورس نیست بلکه پلتفرم جامعی است که ابزارهای لازم برای مشارکت در بازار NFT را در اختیار هنرمندان و گالری‌ها قرار می‌دهد. از طریق آن ابزارها و ارز دیجیتال mart، پروژه آرت متا دنیای هنرهای زیبا و صنعت ارزهای دیجیتال را به هم متصل کرده و یک سیستم اقتصادی پایدار ایجاد می‌کند. ارز دیجیتال Mart به عنوان ابزار معادله در این پلتفرم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. هولد کردن توکن مارت دسترسی به بسیاری از قابلیت‌های انحصاری متاورس متا آرت را امکان‌پذیر خواهد کرد. برای مثال، هولدرهای توکن mart به رویدادهای و ایردراپ NFTها دسترسی خواهند داشت. همچنین، هولدرهای ارز دیجیتال MART می‌توانند در فروش «تقسیم شده» مشارکت کنند. در این نوع فروش، یک اثر هنری به قطعاتی تقسیم می‌شود و کاربران متعددی به صورت اشتراکی مالک آن می‌شوند. ارز دیجیتال mart روی بلاک چین پالیگان راه‌اندازی شده است و محدودیتی برای تعداد توکن‌های آن تعیین نشده است. قیمت خرید و فروش mart در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال ۰.۲۴ دلار بود.

خرید آرت متا

ارز دیجیتال آرت متا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آرت متا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آرت متا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آرت متا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آرت متا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آرت متا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آرت متا

فروش آرت متا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آرت متا، مقدار آرت متا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آرت متا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آرت متا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آرت متا

خرید و فروش آرت متا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آرت متا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آرت متا به تتر، نیاز نیست که ابتدا آرت متا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آرت متا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آرت متا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آرت متا

برای ذخیره آرت متا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آرت متا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آرت متا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آرت متا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آرت متا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آرت متا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آرت متا

قیمت آرت متا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آرت متا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آرت متا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آرت متا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آرت متا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آرت متا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آرت متا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023