خرید آرک رایولز ARKN | فروش ارز دیجیتال Ark Rivals به همراه قیمت لحظه‌ای

آرک رایوالز

ARKN - Ark Rivals
0.000421تتر
4.1%

قیمت آرک رایوالز

27.2808تومان
(22,530)

حجم معاملات آرک رایوالز

84,277,993,607تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
28.836تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
27.0216تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آرک رایوالز

آرک ریوالز یک بازی استراتژی علمی تخیلی است. در نگاه اول می‌توانیم بازی Ark Rivals را ترکیبی از بازی‌های کلش آف کلن و استارکرافت ببینیم که با مدل بازی برای درآمد و استراتژی کار می‌کند. بازی Ark Rivals صحنه‌هایی از جنگ میان مریخ، نپتون، مشتری، اورانوس و زحل را روایت می‌کند و بازیکنان در این میان سعی می‌کنند تا کنترل کل جهان را در اختیار بگیرند. بازی Ark Rivals توسط شرکت Topebox توسعه داده شده است و داستان سرراست و آشنایی دارد. بازیکنان می‌توانند از بازی‌ها و مبارزات سود کسب کنند و توکن‌های غیرمثلی یا NFT جمع‌آوری کنند. توکن بازی Ark Rivals با نماد ARKN در بازار معامله می‌شود. این توکن در ابتدای سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این توکن ۰.۱۱ دلار بوده است. ارز دیجیتال Ark Rivals دارای سقف عرضه است و تنها یک میلیارد از این توکن وارد بازار خواهد شد.

خرید آرک رایوالز

ارز دیجیتال آرک رایوالز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آرک رایوالز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آرک رایوالز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آرک رایوالز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آرک رایوالز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آرک رایوالز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آرک رایوالز

فروش آرک رایوالز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آرک رایوالز، مقدار آرک رایوالز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آرک رایوالز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آرک رایوالز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آرک رایوالز

خرید و فروش آرک رایوالز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آرک رایوالز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آرک رایوالز به تتر، نیاز نیست که ابتدا آرک رایوالز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آرک رایوالز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آرک رایوالز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آرک رایوالز

برای ذخیره آرک رایوالز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آرک رایوالز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آرک رایوالز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آرک رایوالز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آرک رایوالز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آرک رایوالز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آرک رایوالز

قیمت آرک رایوالز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آرک رایوالز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آرک رایوالز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آرک رایوالز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آرک رایوالز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آرک رایوالز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آرک رایوالز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023