خرید ارز دیجیتال آرخدمیدس فایننس | فروش ارز دیجیتال Archimedes Finance | قیمت ARCH

آرکمیدس فایننس

ARCH - Archimedes Finance
0.192تتر
2.01%

قیمت آرکمیدس فایننس

10,924تومان
(19,273)

حجم معاملات آرکمیدس فایننس

7,789,938,347تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,964تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,634تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آرکمیدس فایننس

آرخدمیدس فایننس یک پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال است. به واسطه این پلتفرم کاربران می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی خود را به دیگران وام دهند و سود کسب کنند. همچنین کسانی که به پول و سرمایه نیاز دارند می‌توانند با وثیقه گذاشتن ارزهای دیجیتال خود وام بگیرند. پروتکل وام‌دهی Archimedes Finance بهره وام را از طریق دارایی‌های دیجیتالی مختلفی به کاربران پرداخت می‌کند مانند توکن بومی این پلتفرم و استیبل کوین‌های مختلف. پلتفرم وام‌دهی Archimedes Finance از بازارسازهای خودکاری مانند پلتفرم کرو فایننس استفاده می‌کند و روی آنها ایجاد شده است. توکن بومی این پلتفرم با نماد ARCH در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۱۰۰ میلیون عدد است. این توکن در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ با قیمت ۹۴.۰۳ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید آرکمیدس فایننس

ارز دیجیتال آرکمیدس فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آرکمیدس فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آرکمیدس فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آرکمیدس فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آرکمیدس فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آرکمیدس فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آرکمیدس فایننس

فروش آرکمیدس فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آرکمیدس فایننس، مقدار آرکمیدس فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آرکمیدس فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آرکمیدس فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آرکمیدس فایننس

خرید و فروش آرکمیدس فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آرکمیدس فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آرکمیدس فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آرکمیدس فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آرکمیدس فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آرکمیدس فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آرکمیدس فایننس

برای ذخیره آرکمیدس فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آرکمیدس فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آرکمیدس فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آرکمیدس فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آرکمیدس فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آرکمیدس فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آرکمیدس فایننس

قیمت آرکمیدس فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آرکمیدس فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آرکمیدس فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آرکمیدس فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آرکمیدس فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آرکمیدس فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آرکمیدس فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023