قیمت لحظه‌ای ای پی وای سواپ APYSwap | خرید و فروش ارز دیجیتال APYS

ای پی وای سواپ

APYS - APYSwap
0.005839تتر
15.53%

قیمت ای پی وای سواپ

334.5747تومان
(28,153)

حجم معاملات ای پی وای سواپ

534,311,269تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
342.7113تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
283.635تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای پی وای سواپ

ای پی وای سواپ یک اکوسیستم را برای پروژه‌های ارز دیجیتال به وجود آورده است که در آن سرویس‌های دیفای را به کاربران ارائه می‌دهند. در حال حاضر پروژه‌های زیادی از بلاک چین اتریوم استفاده می‌کنند و با مشکلات زیادی رو به رو هستند. تراکنش‌های این شبکه کند هستند و کارمزد بالایی در صورت شلوغی شبکه متحمل خواهند شد. به همین دلیل بلاک چین‌های مختلفی برای سازگاری با اتریوم به وجود آمده‌اند و اسمارت چین بایننس سردمدار آنهاست. البته بلاک چین‌های دیگری نیز سرویس‌های دیفای را ارائه می‌دهند و سهم به سزایی در این اکوسیستم دارند. با این تنوع از سرویس‌های دیفای، کاربرانی که سعی می‌کنند سبد خود را متنوع کنند و تنها از یک شبکه سرویس نگیرند، استراتژی کم ریسک‌تری را در پیش گرفته‌اند. فاندیشن ارز دیجیتال APYSwap به همین منظور به وجود آمده است و اکوسیستم از محصولات را ایجاد کرده که به کاربران امکان می‌دهد تا دارایی‌های خود را روی بلاک چین‌های سازگار با اتریوم یا غیرسازگار با آن انتقال دهند و محدودیتی در این مورد نداشته باشند. توکن بومی آن APYS است که در ماه مارس سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید ای پی وای سواپ

ارز دیجیتال ای پی وای سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای پی وای سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای پی وای سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای پی وای سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای پی وای سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای پی وای سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای پی وای سواپ

فروش ای پی وای سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای پی وای سواپ، مقدار ای پی وای سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای پی وای سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای پی وای سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای پی وای سواپ

خرید و فروش ای پی وای سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای پی وای سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای پی وای سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای پی وای سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای پی وای سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای پی وای سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای پی وای سواپ

برای ذخیره ای پی وای سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای پی وای سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای پی وای سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای پی وای سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای پی وای سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای پی وای سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای پی وای سواپ

قیمت ای پی وای سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای پی وای سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای پی وای سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای پی وای سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای پی وای سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای پی وای سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای پی وای سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023