خرید و فروش ارز دیجیتال Andus Chain | قیمت لحظه‌ای DEB

آندوس چین

DEB - Andus Chain
0.007805تتر
0.535%

قیمت آندوس چین

389.4695تومان
(15,812)

حجم معاملات آندوس چین

2,651,940,247تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
398.3018تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
387.5733تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آندوس چین

ارز دیجیتال دائون Daon با نماد DEB توکنی برای بلاکچینی به نام آندوس چین یا اند آس چین (And us chain) است که به عنوان جایگزینی برای اتریوم (ETH) ساخته شده است. هدف آندوس چین غلبه بر کمبودها و محدودیت‌های اتریوم مثل ظرفیت عملیاتی پایین، کارمزد بالا و ناعادلانه بودن پروسه استخراج است. شبکه ارز دیجیتال deb بیست برابر سریعتر از اتریوم است و کارمزدهای آن یک صدم اتریوم است. آندوس چین Andsuchain یک بلاک چین عمومی است و مکانیسم اجماع خود را بیش از هر چیز بر اساس ایجاد عدالت طراحی کرده است. در نتیجه همه می‌توانند بدون پیش‌شرط در استخراج مشارکت کنند و صرف نظر از قدرت کامپیوتر یا مقدار استیک، هر کسی می‌تواند آن را با نرخ ثابتی استخراج کند. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال DEB در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۰.۲۱۴۵ دلار بود. مجموع عرضه ارز دیجیتال دائون DEB به ۱ میلیارد توکن محدود شده است.

خرید آندوس چین

ارز دیجیتال آندوس چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آندوس چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آندوس چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آندوس چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آندوس چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آندوس چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آندوس چین

فروش آندوس چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آندوس چین، مقدار آندوس چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آندوس چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آندوس چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آندوس چین

خرید و فروش آندوس چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آندوس چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آندوس چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا آندوس چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آندوس چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آندوس چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آندوس چین

برای ذخیره آندوس چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آندوس چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آندوس چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آندوس چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آندوس چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آندوس چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آندوس چین

قیمت آندوس چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آندوس چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آندوس چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آندوس چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آندوس چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آندوس چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آندوس چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023