خرید آنالوس ANALOS | فروش ارز دیجیتال ANALOS به همراه قیمت لحظه‌ای

آنالوس

ANALOS - ANALOS
0.000046تتر
1.751%

قیمت آنالوس

2.63655تومان
(11,750)

حجم معاملات آنالوس

175,155,220,229تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.65923تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.47212تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آنالوس

"گرفتن ANALOS" ممکن است به معنای سرمایه‌گذاری یا داشتن این ارز دیجیتال باشد. "مون‌واک به سمت ماه"، که اشاره‌ای است به رقص معروف مایکل جکسون، در اینجا به معنای پیشرفت با شیوه‌ای خاص و متفاوت است. "رفتن به سمت ماه" در اصطلاحات بازار ارزهای دیجیتال به معنای رشد چشمگیر و سریع ارزش یک ارز دیجیتال است. این عبارت بیانگر این است که برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ، گاهی اوقات باید راه‌های نوآورانه و منحصر به فردی را در پیش گرفت.

خرید آنالوس

ارز دیجیتال آنالوس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آنالوس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آنالوس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آنالوس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آنالوس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آنالوس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آنالوس

فروش آنالوس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آنالوس، مقدار آنالوس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آنالوس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آنالوس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آنالوس

خرید و فروش آنالوس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آنالوس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آنالوس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آنالوس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آنالوس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آنالوس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آنالوس

برای ذخیره آنالوس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آنالوس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آنالوس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آنالوس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آنالوس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آنالوس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آنالوس

قیمت آنالوس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آنالوس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آنالوس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آنالوس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آنالوس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آنالوس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آنالوس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023