خرید امبایر ادکس | فروش ارز دیجیتال Ambire AdEx | قیمت لحظه ای

امبیرآدکس

ADX - Ambire AdEx
0.19693تتر
1.98%

قیمت امبیرآدکس

11,205تومان
(27,968)

حجم معاملات امبیرآدکس

792,816,601تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,547تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,145تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره امبیرآدکس

شبکه AdEx یک راه حل نسل جدید است که هدف آن اصلاح برخی از برجسته ترین ناکارآمدی های صنعت تبلیغات آنلاین است. AdEx در سال 2017 به عنوان یک پلتفرم مبادله تبلیغات غیرمتمرکز ایجاد شد و متعاقباً به یک پروتکل کامل برای تبلیغات تبدیل شد. این پلتفرم تمام تعاملات بین ناشران، تبلیغ‌کنندگان و کاربران نهایی را پوشش می‌دهد. شبکه AdEx از طریق پرداخت‌های خرد در اتریوم با استفاده از کانال‌های پرداخت لایه 2 OUTPACE کار می‌کند. توکن ADX توکن اصلی حاکمیتی این پلتفرم است.

تیم AdEx همچنین یک پلتفرم منبع باز ساخته شده بر روی اتریوم را توسعه می دهد که دردسترس است. از زمان راه اندازی عمومی این پلتفرم در سال 2020، بیش از 7000 کاربر ثبت نام شده به دست آورده است و بیش از 800 میلیون تراکنش را در بلاکچین پردازش کرده است. ADX توکن ابزاری است که برای اعتبارسنجی و تضمین اجرای روان همه کمپین‌های تبلیغاتی در پلتفرم AdEx استفاده می‌شود. در سال 2020، شبکه AdEx پورتال سهام شرکت را راه اندازی کرد، جایی که دارندگان ADX می توانند در برابر سپرده گذاری توکن های خود پاداش دریافت کنند. این پاداش‌ها در ابتدا به بخشی از هزینه‌های اعتبارسنجی پرداخت شده به ازای هر کمپین در پلتفرم تبلیغاتی AdEx محدود می‌شد.

ارز دیجیتال امبیر آدکس Ambire AdEx

 

ارز دیجیتال امبیر ادکس AdEx یک توکن کاربردی است که به عنوان مشوق اعتبارسنج‌ها و تسهیل کمپین‌های تبلیغاتی روی پلتفرم امبیر ادکس استفاده می‌شود. کمپین‌های تبلیغاتی به اعتبارسنج‌ها تخصیص داده می‌شود و کاری که باید انجام دهند این است که خرده‌تراکنش‌های بین ناشران و تبلغ‌کنندگان را با رمز ارز آمبیر آدکس AdEx و از طریق کانال‌های پرداخت لایه دوم روی اتریوم پردازش کنند.

امبیر آدکس در سال ۲۰۲۰، یک پرتال استیک کردن ارز دیجیتال آمبیر آدکس AdEx را برای پشتیبانی از پلتفرم مبادله تبلیغات خود راه‌اندازی کرد. این گزینه به هولدرهای رمز ارز امبیر ادکس AdEx امکان آن را می‌دهد که در مقابل استیک توکن‌های خود پاداش بگیرند. کیف پول آمبیر AdEx نیز یک والت ارز دیجیتال است که با هدف ساده‌سازی استفاده از ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های دیفای در زندگی روزمره ارائه شده است.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال امبایر ادکس AdEx

 

ارز دیجیتال آمبیر آدکس AdEx در جولای سال ۲۰۱۷ با سقف عرضه ثابت ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن وارد بازار شد. این رمز ارز کار خود را با قیمت ۰.۲۶ دلار آغار کرد و پس از یک رالی صعودی، بالاترین اوج قیمتی خود را ۵ ماه بعد روی ۳.۱۴ دلار ثبت کرد. پس از این اوج قیمتی، آمبیر آدکس AdEx روندی نزولی را آغاز کرد که باعث شد در آگوست ۲۰۱۸ به زیر قیمت ورودی خود به بازار برسد. رمز ارز امبیر ادکس AdEx تا اواخر سال ۲۰۲۰ نتوانست ازاین محدوده قیمت خارج شود و تنها در ۹ نوامبر این سال بود که دوباره از قیمت ورودی خود فراتر رفت. در بازار گاوی سال ۲۰۲۱، ارز دیجیتال آمبیر آدکس AdEx نتوانست اوج قیمتی خود را تکرار کند و بالاترین قیمت آن در این سال ۱.۶ دلار بود. ادکس در ماه ژوئن ۲۰۲۲ دوباره به زیر قیمت ۰.۲۶ دلار سقوط کرد و هنوز نتوانسته از این محدوده خارج شود.

خرید امبیرآدکس

ارز دیجیتال امبیرآدکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید امبیرآدکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید امبیرآدکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید امبیرآدکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید امبیرآدکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه امبیرآدکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش امبیرآدکس

فروش امبیرآدکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش امبیرآدکس، مقدار امبیرآدکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش امبیرآدکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش امبیرآدکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل امبیرآدکس

خرید و فروش امبیرآدکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید امبیرآدکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل امبیرآدکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا امبیرآدکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، امبیرآدکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل امبیرآدکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول امبیرآدکس

برای ذخیره امبیرآدکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از امبیرآدکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری امبیرآدکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی امبیرآدکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری امبیرآدکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه امبیرآدکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت امبیرآدکس

قیمت امبیرآدکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی امبیرآدکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت امبیرآدکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه امبیرآدکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت امبیرآدکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت امبیرآدکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی امبیرآدکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری ADX کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز ADX را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا ADX بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، ADX بخرید.

بهترین کیف پول برای نگهداری آدکس (ADX) کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا آدکس (ADX) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، آدکس (ADX) بخرید.

زمان دریافت آدکس (ADX) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال آدکس (ADX) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، آدکس (ADX) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز آدکس (ADX) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت آدکس (ADX) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت آدکس (ADX) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت آدکس (ADX) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023